Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.
PSH Nekonečný příběh | 2022
csfd  
US premiéra: nestanovena
CZ premiéra: 27.10.2022
režie: Štěpán FOK Vodrážka
hrají: Orion, Vladimir 518, Mike Trafik, Roman Holý, Saskia Burešová

PSH Nekonečný příběh: Trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Spooner

Minulá upoutávka měla sice o trochu větší tah na branku, i přesto však nechybí ani nové ukázce ta správná "flow" a dravost, která prodává svůj hip-hopový materiál velmi vděčným způsobem. Má totiž stále výtečné tempo a styl, jenž většina trailerových střihačů hledá ve svých materiálech horko těžko, a navíc skvěle vystihuje feeling samotného díla. A pak tu samozřejmě máme titulní trojici Vladimír 518, Orion a Mike Trafik, jež si zase jednou ukradne srdce svých fanoušků, jejich hudba je samozřejmě se střihem skvěle sladěná a dojde na záblesk parádních tvůrčích nápadů z výsledného filmu v čele s vtipnou Saskií. PSH zkrátka míří do kin zatraceně sebevědomou cestou, na jejímž konci by navíc jejich posluchači neměli být zklamáni.

PSH Nekonečný příběh: Teaser


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Mr. Hlad

Dělat třicet let muziku jako je rap není žádná sranda. Dělat to v Česku, kde tenhle žánr komerční rádia ještě donedávna dost velkolepým způsobem ignorovala, to už může být solidní peklo. Ale PSH to zvládli. Ve stejné sestavě, se všemi vzestupy a pády na držku a právem si můžou říkat legendy. A legendy si zaslouží svůj film. A pokud bude alespoň z poloviny tak našláplý jako teaser, je na co se těšit. Parádní střih na hudbu, zajímavé záběry ze soukromí z doby, kdy ještě museli nejspíš v hospodě ukazovat občanku, ale i pasáže z jejich efektních show působí skvěle a naznačují, že PSH: Nekonečný příběh vezme vyprávění o domácí legendě rapu poctivě. Navíc fóry s Orionovou výslovností, camea dalších hudebních osobností a závěrečná tečka v podobě legendy nejlegendovatější nakonec vedou k tomu, že se nebojím teaser na PSH: Nekonečný příběh označit za jeden z nejlepších a nejzábavnějších, jaké u nás v posledních letech vznikly. A nepíšu to proto, že kolega Cival je spoluautorem snímku. Pokud bude výsledkem zklamání, dozví se to jako první. Zatím se toho však ani v nejmenším neobávám. 

© copyright 2000 - 2023.
Všechna práva vyhrazena.
Hosting zajišťuje: Stable.cz
Kontakty: Technická podpora | Redakce

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace