Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.
Projekt Adam | The Adam Project | 2022
csfd  imdb  kinobox
US premiéra: 11.03.2022
CZ premiéra: 11.03.2022
režie: Shawn Levy
hrají: Ryan Reynolds, Jennifer Garner, Zoe Saldana, Mark Ruffalo, Catherine Keener

Projekt Adam: Trailer 2


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Mr. Hlad

Materiál mě baví hodně a už se vážně docela těším, až si to na Netflixu dám. Trailer jako trailer je ale sakra mizerná práce. Až tak mizerná, že si nejsem jistý, jestli to trailer vlastně má být. Spíš jako kdyby někdo dostal za úkol vystříhat z filmu pár jednotlivých scén, které ukážou, že Projekt Adam bude zábavný, akční, dobrodružní, sci-fi, rodinný a vůbec a nalepil to na sebe. Bez ohledu na to, že dramaturgicky to nedává smysl a spíš než upoutávku se snahou budovat vlastně cokoliv, to celé připomíná taková ta Youtube videa, ve kterých někdo poskládal za sebe jednotlivé třicetivteřinové TV stipy a udělal z nich jedno video. Honička a vtip STŘIH. Sci-fi serepetičky, roboti a pohodový rock naznačující, že se to nebude brát moc vážně STŘIH. Temně působící elektronická hudba ne nepodobná Stranger Things (to aby se připomnělo, že na tom dělá Levy), osudové pohledy a promluvy, snaha tvářit se seriózně a nakousnout něco o příběhu STŘIH. A zase honička, akce a pohodový rock, aby se lidi po té předchozí části moc nebáli, jestli to nebude moc vážné… Všechno, co tam je, se mi fakt líbí. Ale jako upoutávka je to jaksi odfláklé.  

Projekt Adam: Super Bowl Spot


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
do_Od

Meh, tohle není tak úplně Super Bowl trailer jako Super Bowl reklama na Netflix se zaměřením na nejbližší film. Ale už to na webu jednou máme, tak si k tomu taky něco málo napíšu. Předně, pořád moc nevěřím, že Shawn Levy umí natočit dobrý film. Okolí mě přesvědčuje, že Free Guy je super, ale to teprve budu muset posoudit, každopádně jeho Noci v muzeu a hlavně tragická Ocelová pěst je v mé paměti stále ještě čerstvá, takže i přes nadšené první reakce kritiků z USA a kvalitní producentskou práci na Stranger Things zůstávám skeptický. Materiál samotný v ukázce nenabízí nic nového, co jsme neviděli v traileru, a zároveň už předtím jsem z toho nebyl dvakrát unešený. Ty rodinné bijáky mě tolik netáhnou, a hlavně ne s najistotu hrajícím Reynoldsem, třeba to ale hodnotím moc přísně, třeba ohlasy nelžou, a třeba z toho fakt vyleze zábavná pocta Spielbergově ETmu. Kdo ví, tahle reklama spojená ze dvou starších promo věcí je každopádně dost odfláklá a neobjevná práce. 

Projekt Adam: Trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Cival

Na poměry originální netflixovské produkce to vlastně vypadá skvěle. Jasně, pořád se pohybujeme v mezích bezpečné rodinné oddychovky, kdy se sci-fi téma o cestování v čase a bratření se se svým mladším já vůbec neřeší z hledisek nejaké logiky nebo fyzikálních zákonitostí světa, ale prostě jen proto aby se ždímala zábava a k tomu nějaké to rodinné rozněžnění. Ale má to jednak solidní blockbusterové měřítko, díky němuž probleskují slibné atrakce, druhák velmi hvězdné herecké obsazení, které by mělo zajistit, že všechny ty interakce napříč generacemi budou adekvátně emocionálně fungovat. Sympatický cast, sympatická sci-fi zápletka, sympatické podání. Snad bude stejně sympatický i výsledek, když ho zase díky Netflixu uvidí půlka zeměkoule. 

© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace