Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.
Prezidentka | 2022
csfd  
US premiéra: nestanovena
CZ premiéra: 23.06.2022
režie: Rudolf Havlík
hrají: Aňa Geislerová, Ondřej Vetchý, Oskar Hes

Prezidentka: Trailer 2


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
k0C0UR

Budu opakovat víceméně to samé, co u včerejší Střídavky: ale námět o prezidentce, která chodí randit v převleku do podzámčí? Není to trochu moc na rok 2022? Pro diváky a hlavně divačky českých romantický komedií zjevně asi úplně ne (byť i těch letos výrazně ubylo). Prezidentka ale ctí alespoň nějaké řemeslné standardy, drží se zuby nechty retro žánrových formulí a vlastně se celá pohybuje v podivném mlžném oparu nostalgie, kdy se věří na převleky jak od Clarka Kenta a sympatické chlapíky s příliš silným stiskem ruky. My na tohle nepůjdeme, jen pošleme Rimsyho - ale své divačky zejména střední generace si to asi najde. 

Prezidentka: Trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Spooner

Režisér Rudolf Havlík toho evidentně moc nenaspí a aktuálně nám servíruje téměř jeden film za čtvrt roku. Po pekelné dvojce Po čem muži touží ale bude útočit s kouskem, který by nás mohl bolet přeci jen o poznání míň. Romantika s "českou Čaputovou" Aňou Geislerovou totiž svým feelingem i ústřední dvojicí připomíná jeho pohodovku Pohádky pro Emu, jež byla poměrně bezproblémovou žánrovkou. Love story mezi prezidentkou a sochařem by se pak mohla za správně konstelace vydat podobným směrem. Samotná upoutávka ovšem romantiku neprodává zrovna strhujícím způsobem a je bohužel až příliš unylá a vlastně i docela uspávající. Na druhou stranu, na rozdíl od většiny českých upoutávek aspoň divák pochopí, o čem film bude, neskládá se z dementního humoru a sehraná dvojka Geislerová/Vetchý to asi bude zachraňovat, co se dá. Po trailerové stránce tedy žádná hitparáda, ale diváci se do kin jistě nahrnou.

© copyright 2000 - 2023.
Všechna práva vyhrazena.
Hosting zajišťuje: Stable.cz
Kontakty: Technická podpora | Redakce

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace