Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.
Prezident Blaník | 2018
csfd  imdb
US premiéra: nestanovena
CZ premiéra: 01.02.2018
režie: Marek Najbrt
hrají: Marek Daniel, Halka Třešňáková, Michal Dalecký

Prezident Blaník: Trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Cival

Je to po všech těch Špindlech a Bajkerech balzám na duši vidět trailer na český film, který má nějaký smysluplný koncept, schopné tvůrce, co do něj vložili nějaký um, energii a nadšení, a herce, co vám chtějí něco narvat do mozku a poškádlit bránici. Film, ve kterém jsou vtipné situace, překvapivé momenty nebo nějak vnitřně opodstatněná camea, a ne jen defilé hvězd, s nimiž tvůrci machrují, že je zlákali do svého mizerného projektu. Netvrdím, že Blaník bude bomba, že musí být vtipný i na ploše celovečeráku - přeci jen přesunout se z krátké formy do kin je sakra těžké, zvlášť když se vám film rodí do poslední chvíle pod rukama a vy ani nevíte, jak skončí. Pořád je tu ale naděje nesrovnatelně větší než u jakékoliv novinky s Piškulou, Kohákem či Mišíkem.

Prezident Blaník: Announcement Teaser


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Cival

Kancelář Blaník se stala prakticky okamžitě velkým seriálovým osvěžením a po špičkové druhé a třetí sezóně takovou tou originální metou, kterou si nejen kvůli satirickým podtónům dávají za vzor všichni televizní a internetoví hráči. Udržet ale úroveň je v takových případech vždycky těžké a Blaníkovi se to nepovedlo - čtvrtá a pátá série už byly častěji trapné a místy to zavánělo smutnou parodií sebe sama, která zvládne brzy zničit Blaníkovo cool mojo. Naštěstí se tak nejspíš nestane. Bohužel ne kvůli tomu, že by si Marek Daniel nechal změnit jméno a opravdu vstoupil do prezidentského klání jako Tonda Blaník, ale skrze celovečerní film. Jeho oznámení je klasicky blaníkovsky stylové a potěšující, tak věřme, že tenhle lobbista bude jedním z mála vyvolených, co i na plátně a v delší metráži obstojí. Producentské zázemí společnosti Negativ a neměnný tvůrčí tým tomu dávají velkou naději.

© copyright 2000 - 2018.
Všechna práva vyhrazena.
Hosting zajišťuje: Stable.cz
Kontakty: Technická podpora | Redakce

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se na MovieZone zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace