Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.
Přání k narozeninám | 2022
csfd  
US premiéra: nestanovena
CZ premiéra: 19.01.2023
režie: Marta Ferencová
hrají: Eva Holubová, Veronika Khek Kubařová, Simona Babčáková, Jaroslav Plesl, Matěj Hádek, Jaroslav Dušek

Přání k narozeninám: Trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Mr. Hlad

Já bych chtěl, aby to už skončilo. Aby prostě někdo nějak zařídil, že se nebudou točit filmy jako Přání k narozeninám. Jistě, ještě jsem ho neviděl a úplně v plánu to nemám, ale ony ty domácí komedie pro nenáročné diváky jsou všechny tak nějak stejné, a tak se nedá úplně očekávat, že by tahle mizerná upoutávka reálně lákala na film s většími ambicemi než dostat do kina lidi typu „mámo, hraje tam Dušek, to bude sranda, tak půjdem.“ Hodně se tu padá, legračně se tu křičí, dorty se srandovně vozí na střechách auta, lidi jsou na sebe chvíli strašně zlí (Babčáková), pak jsou jeden z druhého zklamaní (Holubová), dělají voloviny (všichni) a nakonec se sejdou někde na venkově a řeknou si, že se mají rádi. A hodně u toho svítí hvězdičky a zní muzika, která je v některých momentech tak nahlas, že neslyším, co si mezi sebou hrdinové říkají. No co. Prostě další komedie se známými hereckými tvářemi, nekomplikovaným příběhem a poselstvím, že se máme mít všichni rádi. Nenáročnému publiku to stačí. A to mě právě štve, protože dokud se spokojí s tímhle, lepší to v našich kinech nebude.  

Přání k narozeninám: Teaser


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Spooner

Z Marty Ferencové se začíná stávat nezastavitelný tajfun české kinematografie, který smete opravdu všechno a navíc dokáže vyprodukovat tři filmy během jednoho roku. Uff! A stejně jako v případě pekla V létě ti řeknu, jak se mám, i tentokrát možná bude pokoušet Rimsyho duševní zdraví. Její novinka totiž volně navazuje na Přání Ježíškovi a po Vánocích tak přijdou na řadu trochu komplikovanější narozeniny a místo Krajča tentokrát dorazí Klus. A první teaser je opět přehlídkou rádoby vtipných, ale ve skutečnosti spíše bolestivých, hlášek ze života, které střihači opět naházeli do upoutávky bez ladu a skladu a nad svou prací zrovna moc nepřemýšleli. Hlavně, že tu má každý z herců aspoň jednu větu a všichni jsou rozesmátí jak sluníčko na hnoji, příběh evidentně nikoho nezajímá. Ve výsledku ale upoutávka zatím nebolí tolik jako v případě dvou předchozích kousků zmiňované režisérky, ale je to jako se radovat, že vás někdo nezbil do krve, ale jen vás třikrát bezdůvodně nakopl.

© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace