Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.
Po strništi bos | 2017
csfd  imdb
US premiéra: nestanovena
CZ premiéra: 17.08.2017
režie: Jan Svěrák
hrají: Ondřej Vetchý, Tereza Voříšková, Zdeněk Svěrák, Petra Špalková, Hynek Čermák

Po strništi bos: Trailer 2


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Mr. Hlad

Upoutávka dobrá, ale už podruhé se tu hraje vlastně jen na atmosféru. Vypadá to na film, který stál dost peněz a neměl by na velkém plátně udělat ostudu, ale zároveň zatím působí jen jako nostalgická podívaná. Svěrák a Svěrák nemusí o svých kvalitách nikoho přesvědčovat, ale vážně bychom byli rádi, kdyby mladší z nich konkečně zase zkusil natočit i něco svého. Pořád je tu však dost slušná šance, že i z téhle spolupráce vyleze fajn film. Takový, na který můžete vzít rodiče i prarodiče a všichni budou ve výsledku spokojení, protože dostanou poctivé hřejivé a úsměvné drama s laskavým humorem a slavnými hereckými tvářemi. Jestli má Po strništi bos větší ambice, bude o nich muset přesvědčit v nějaké další upoutávce nebo snad až v kině. Jako svěrákovské vzpomínání to ale nejspíš bude fungovat přesně tak, jak tvůrci chtějí. A jak diváci očekávají. 

 

 

Po strništi bos: Trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Cival

Trailer se snaží, je působivě střiženej na melodii v upoutávkách ne úplně obvyklou, ale přeci jen půvabnou a samonosně dojemnou. Ale samotný materiál mě teda moc nebere - nějak z něj cítím to, co si myslí většina pozorných diváků, totiž že Jan Svěrák už není režisérskou elitou evropského formátu, že už jaksi trendy nestíhá a že točí výrazně horší filmy, než jaké robil v časech Akumulátora, Jízdy, Kolji, Tmavomodrého světa nebo Obecné školy, kdy jsem mu zcela nadšen cpal jedno pětihvězdičkové hodnocení za druhým. Tohle vypadá jako tuctové retro, Zdeněk Svěrák v něm je až parodický a vtipné scénky podivné, takže i když vás rozněžní zázračně omládlá maminka (najednou o třicet let mladší než fotr), která je krásná jak jen Tereza Voříšková může být, sprintovat do kina asi nebudete.

© copyright 2000 - 2021.
Všechna práva vyhrazena.
Hosting zajišťuje: Stable.cz
Kontakty: Technická podpora | Redakce

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace