Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.
Perfect Sense | 2011
csfd  imdb  kinobox
US premiéra: nestanovena
CZ premiéra: 02.02.2012
režie: David Mackenzie
hrají: Ewan McGregor, Eva Green, Connie Nielsen, Ewen Bremner, Stephen Dillane

Perfect Sense: Trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
KarelR

Jen co nás Steven Soderbergh vyděsil s jednou nákazou, už tu máme druhou. A takhle si člověka podá mnohem zákeřněji, protože mu z pohodového života začne ukrajovat jeden smysl za druhým. Nakonec vám tak nezbyde nic jiného, než co nejvíc souložit a... a to je zhruba všechno, o čem by Perfect Sense měl být. Samozřejmě pro ty cyničtější z nás, ostatním se prodává civilněji pojatá love story, v níž si kuchař a chemička užívají poslední střípky lásky před tím, než svět zhasne před očima. Funguje to? Do jisté míry ano. Na rozdíl od promo traileru se na nás ústřední motiv filmu valí hned od začátku, slibně rozjetou upoutávku pak ale přizabije výběr hudby. Kdyby se tolik netlačilo na pilu, mohlo citlivé a zároveň bouřlivé pojetí příběhu příjemně gradovat. Takhle je to ale opět na tři hvězdy, s nejistotou, jestli výsledný produkt dokáže tak vážné téma prodat.

Perfect Sense: Promo trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
KarelR

Festival v Sundance je doslova za rohem. A dozajista se na něm objeví nová dávka romancí, které budou bojovat o pozornost a slzy publika. Chybět mezi nimi rozhodně nebude Perfect Sense, nový výtvor režiséra děsivého Samce s Ashtonem Kutcherem. David MacKenzie ale tentokrát na první pohled nepřichází s nějak lacině šokující látkou. Zkouší to přes pěkně vypadající klasiku, v níž se do sebe zabouchnou Eva Green a Ewan McGregor. Proti tomuhle románku se nedá nic namítat, promo trailer ale kupodivu odmítá zůstat v jednom žánru. A tak se po minutě a půl přelije do dramatické roviny, ve které se brečí, křičí a tříská věcmi. Proč? To je menší tajemství, ale kvůli tutlání zbytku zápletky nevypadá tenhle výlet mezi zničené pohledy příliš smysluplně. Perfect Sense tím v poslední minutě ztrácí dost sympatií, jelikož začne působit jako vynucená přehlídka zdrcených lidí, která se bude neoriginálně potácet kolem pojmu láska a jeho mnoha podob. Velká škoda, že nezůstalo u převážně nekonfliktního cukrování.

© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace