Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.
Patrola | End of Watch | 2012
csfd  imdb  kinobox
US premiéra: 29.09.2012
CZ premiéra: 08.11.2012
režie: David Ayer
hrají: Jake Gyllenhaal, Michael Pena, Anna Kendrick, America Ferrera, Frank Grillo

Patrola: Trailer 2


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
KarelR

Převeliká pecka. End of Watch s každým trailerem odhaluje další důvody, proč bychom téhle reality kriminálce měli věnovat pozornost. Dnes to jsou osobní životy dvou hlavních postav, obyčejných poldů, kteří v pracovní době dostávají pořádný záhul. Ayer vás doslova donutí s nimi dýchat na každém kroku. Což je na tak krátkou plochu vskutku obdivuhodná práce. Výběr hudby a přituhující atmosféra pak jen dotahují šrouby a neomylně tenhle trailer katapultují mezi současnou špičku. Materiál i střihová skladba jsou totiž natolik netradiční a zároveň natolik funkční, že by se většina lidí k té páté hvězdě vyšplhat měla. Já jí tu veřejně vytahuju rovnou.

Patrola: Necenzurovaný trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
KarelR

Polda s kudlou v oku? Sold! Ayerovské kriminálky vždycky dokázaly potěšit svojí nekompromisností. A ani tentokrát by to nemělo být jiné. The End of Watch přidá do tvrdého policajtského vesmíru zajímavý reality show aspekt. A jak vidno z necenzurované upoutávky, hodlá ho ždímat na maximum. Probodnuté části těla a usekané hlavy tu budou na denním pořádku, a v tom všem bude pobíhat Džejk Jelenhůlehen s vyholenou hlavou a kamerou na brokovnici. Stále nám to přijde jako dobrý nápad. A stále čekáme, jestli se filmu ujme nějaký český distributor. Předchozí ayerovky nám totiž byly dopřány až na DVD a už je na čase tuhle nepříjemnou tradici porušit.

Patrola: Trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Cival

David Ayer to zkouší zase. Pokolikáté už? Jenže znovu mu to, parchantovi jednomu umanutýmu, vychází. Mohli byste si myslet, že specialista přes policejní kriminálky nemá čím překvapit. Ale opak je pravdou – a tenhle rázný trailer vás o tom stihne přesvědčit. Pravda, chvilku mu to trvá, ale díky klasické tříaktové dramaturgii a gradované naléhavosti se film nakonec představí jako pořádná šleha o tvrdým probíjení se ulicema. V upoutávce se mačká maximum z parádního obsazení a díky dryáčnickému kopírování postupů z policejních reality-show se oběma poldům dostáváme až úplně těsně… těsně na ksicht. A drama o válce dvou obyčejných fízlů s po zuby ozbrojenými gangstery z kartelu je díky tomu v ochutnávce hodně intenzivní.

© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace