Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.
Pasažéři | Passengers | 2016
csfd  imdb  kinobox
US premiéra: 21.12.2016
CZ premiéra: 29.12.2016
režie: Morten Tyldum
hrají: Jennifer Lawrence, Chris Pratt, Michael Sheen, Laurence Fishburne, Robert Larriviere

Pasažéři: TV trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
KarelR

Tohle bude potřebovat silné ohlasy. Neříkám, že se na Pasažéry netěším, ale z hlediska kampaně to (podobně jako u Assassin's Creedu) není žádná sláva. Zatímco Doctora Strange nebo Fantastických zvířat bylo všude plno a teď se koupeme v záplavě upoutávek z předaleké galaxie, velkolepý sraz Jennifer Lawrence a Chrise Pratta působí poněkud vlažně. Zkrátka tu chybí razance Gravitace, Interstellaru nebo Marťana a dostáváme jen obyčejně vypadající survival se dvěma známými tvářemi. Nový film Mortena Tylduma (Kód Enigmy) potřebuje nějakou vymakanou upoutávku, která prodá hrdiny nad rámec hereckých jmen. Podobné žánrové bloumání je totiž na film za 120 mega zatraceně málo.

Pasažéři: Trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
imf

Dvě hvězdy letí ke třetí hvězdě a řeší, co s volným časem, protože se z umělého spánku probouzejí proti plánu o devadesát let dřív. Sci-fi Pasažéři opět dokazuje popularitu vesmírného žánru, který se nám pomalu probourává do úplně celé sezóny. Adaptaci scénáře ze slavného black listu svěřili režisérovi Kódu Enigma, odtud potud skvělé zprávy a vyhlídka na něco přemýšlivějšího, ale nikoliv utrápeně meditativního. Pak už je ale na traileru vidět hlavně práce producentů - dvě hvězdy v hlavní roli, jejichž chemie zatím nepůsobí příliš přesvědčivě (ale to je možná tím, že JLaw vlastně pořádnou chemii nemá s nikým - sorry, někdo to říct musel), spousta výbuchů, spousta otázek, spousta dolarů hozených na plátno. Nebudu ale protestovat proti stodvacetimilionovému hvězdně obsazenému drámu s popcornovou fasádou, které by se - zvlášť pokud je ten scénář tak dobrý - udalo i za třetinovou sumu s televizními tvářičkami. Pasažéři zjevně nevědí, jestli chtějí mířit na Oscary nebo miliony. Producenti by určitě rádi obojí, a proto je trailer až drze blockbusterový, což si trochu protiřečí s naznačenou zápletkou. Opatrně natěšené čtyři hvězdičky a malá modlitba za to, aby byl celek víc než jen součet jednotlivých částí.

© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace