Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.
Panství Downton: Nová éra | Downton Abbey 2 | 2021
csfd  imdb  kinobox
US premiéra: 18.03.2022
CZ premiéra: 28.04.2022
režie: Simon Curtis
hrají: Dominic West, Laura Haddock, Maggie Smith, Michelle Dockery, Hugh Dancy

Panství Downton: Nová éra: Trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Spooner

Nové Panství Downton je přesně ten typ filmu, u něhož člověk tak nějak ví, co dostane. A podle nového traileru se dá usuzovat, že tvůrci všechny sliby zase beze zbytku splní. I tentokrát se tu servíruje dobová pohodovka se skvělou atmosférou a herci, kteří si své party opět zopakovali s grácií. Zkrátka kousek, u něhož se zbytečně nehýří ambicemi, ale spoléhá na důstojné pokračování seriálového hitu, jež si navíc bude evidentně hezky hrát s tajemným mládím Violet Crawley v podání Maggie Smith. Škoda, že upoutávka je až zbytečně dlouhá a roztahaná, ztrácí kvůli tomu potřebný drajv a ke konci už poměrně nudí. Na druhou stranu, fandové si tohle setkání se starou partou určitě nenechají ujít, takže mise splněna. 

 

Panství Downton: Nová éra: Teaser


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Spooner

Absolutní sázka na jistotu. První filmové Panství Downton zaznamenalo u diváků možná ještě větší úspěch, než se čekalo a jelo se naštěstí na stejně dobových atmosférických vlnách jako v televizi. A ani tentokrát se evidentně na stylu nic nezmění. Čeká nás zkrátka další pohodová dobovka pro všechny generace, kde si britští matadoři své role opět zahrají s pověstnou grácií. Teaser láká na staré známé postavy v jednotlivých problescích s přehledem a i bez nějaké větší snahy vlastně zcela splňuje svůj účel. Jen si trochu říkám, i když jako naprostý neznalec seriálu, zda už se tu malinko příběhově nevaří z vody a výlet z domoviny nebude obsahovat klasické sequelové neduhy. Ale tvůrci britské značky si to snad pohlídají. A Maggie Smith si peprná tajemtství své postavy bude nejspíš hezky užívat.

© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace