Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.
Panenky na útěku | Drive-Away Dolls | 2023
csfd  imdb  kinobox
US premiéra: 22.02.2024
CZ premiéra: 21.03.2024
režie: Ethan Coen
hrají: Margaret Qualley, Geraldine Viswanathan, Beanie Feldstein, Matt Damon, Pedro Pascal

Panenky na útěku: Trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Jokolo

Podobně jako u předcházejícího traileru se nemůžu zbavit dojmu, že se tu jede na půl plynu. Možná je to tím, že půlka slavného tvůrčího dua bratrů Coenů chybí. Je tu sice Margaret Qualley, kterou chceme vidět vždycky ve všem, je tu Pedro Pascal, kterého možná nechceme, ale stejně ho vidíme vždycky ve všem. Záhadný MacGuffin, syté jižanské přízvuky, kriminální nádech, absurdní humory, komické postavičky. To, co fungovalo u Farga či Po přečtení spalte tu všechno je, ukázka by ale nejspíš potřebovala větší drive, schopnějšího střihače nebo nápaditější koncept. To samozřejmě neznamená, že by Ethan Coen se svou ženou Triciou Cooke nenapsali pecku. Skrze ukázky se to ale zatím nedaří prodat tak, jak bychom si přáli. 

Komentáře

  • Do této diskuze ještě nikdo nepřispěl, buďte první.
VSTOUPIT

Panenky na útěku: Trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Spooner

Taková klasická coenovsky zábavná klasika. Ze začátku se sice na ústřední dívčí dvojici trochu hůře zvyká, humor je na můj vkus možná až příliš šílený a má to celé krapet modernější styl, než bych čekal. Když se ale holky rozjedou na road trip, začne problikovat klasický černý humor bratří Coenů (i když tentokrát pouze jednoho z nich) i jejich tradiční stylistika a tvůrčí propriety. A Margaret Qualley vidím všude rád. Škoda, že celý trailer působí poněkud roztříštěně, chybí mu potřebný drajv a občas se tu známé tváře až příliš pitvoří. Ale to bude možná tím, že ty šílenější komedie uznáváné režijní dvojice nebyly nikdy můj šálek kávy. Drive-Away Dolls tak zatím svým materiálem úplně neoslní a na špičku žánru či rodinné filmografie to úplně nevypadá, solidních černohumorných gangsterek ale není nikdy dost.

© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace