Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.
Pán prstenů: Návrat krále | Lord Of The Rings: Return Of The King | 2003
csfd  
US premiéra: 17.12.2003
CZ premiéra: 15.01.2004
režie: Peter Jackson
hrají: Elijah Wood, Ian McKellen, Viggo Mortensen, Liv Tyler...

Pán prstenů: Návrat krále: Blu-ray trailer rozšířené trilogie


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
KarelR

Existuje jenom jedna "trilogie". Ale zároveň existuje jen jeden ku*evsky nejepičtější filmový projekt všech dob. Pán prstenů brzy dorazí na Blu-Ray v rozšířených edicích a to znamená, že ho Warneři musí začít řádně propagovat. Třeba tím, že začnou točit Hobita (stalo se před pár dny), a také pořádným trailerem, který na rozdíl od minulé blůčkové upoutávky nekazí rozjásaný voice-over. Jeho funkci nyní plní chytře rozprostřené nápisy a do hry tak mohou naplno nastoupit klasické hudební podkresy, které z důvěrně známých výjevů ze všech tří filmů ždímají takřka maximum. Trailer funguje spíš po emocionální stránce, než po té ubernářezové, i v téhle podobě si ale zaslouží seknout pět hvězd. Je totiž dokonalým připomenutím toho, jak byly tyhle filmy jedinečné. A během dvou minut vysází na stůl tucet důvodů, proč byste si je na vypiplaných plackách měli koupit a pouštět si je na svojí obří plazmě až do aleluja. Ta kombinace obřího měřítka s jemnou prací s postavami z toho pořád kouká na sto honů a zahřívá u srdce víc, než kterýkoliv blockbuster letošního roku. Už bude ten Hobit, Petere?

720ka HD je stream.

Pán prstenů: Návrat krále: Blu-ray trailer celé trilogie


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Cival

Že by Peter Jackson nesnesl pohled na haló okolo novinky Jamese Camerona a narychlo chtěl připomenout monumentálnost své trilogie? Ne ne, taková narciska není. Důvody jsou mnohem prozaičtější. Vlezou se pod vánoční stromeček. Zimní nákupní horečka si žádá další oběti. Warneři moc dobře ví, že z LOTRa vytřískají ještě stovky milionů, a proto teď mrsknou na trh Blu-ray edici celé trilogie, za dva roky přidají modré disky s rozšířenými edicemi, za další dva roky box obohatí o Hobita. A pak ještě přisypou rozšířené verze rozšířených verzí a Hobita v DIrector´s Cutu. Prachy se prostě budou vždycky točit. A nabídka vytrvale rozšiřovat. Takže rychle skupujte všechny boxíky, ať jste dobře vybavení na přechod na příští formát (že by domácí 3D?). Přesvědčovací metody jsou v tomto případě notoricky známé. Oživí je už jenom Shoreův hlavní motiv ze Společenstva prstenu pod logem New Line Cinema, po něm se pak kvapně shrne celá trilogie. Neodžijete si ji tak jako v níže umístěném supertraileru, ale i tak její vrcholné momenty (třeba „vznášející se“ Gandalf na konci Dvou věží), plus kvalitní trailerová zálivka okolo nich, připomenou, proč se budou dolary utrácet ještě celou příští dekádu, aniž by to nákupčí nějak mrzelo.

Pán prstenů: Návrat krále: Extended Edition Trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
imf

Uáááá... před pár týdny byl k vidění teaser na trailer k prodloužené verzi a dnes, kdy nás od vydání dělí pouhé dva týdny můžeme konečně na vlastní oči vidět šestiminutového macka, plného nových záběrů. Překvapivě jich není o tolik víc než v teaseru, protože tu najdeme také rozhovory a záběry z natáčení, ale přeci byste si nechtěli zkazit překvapení. Prodloužená verze nabídne celých 50 minut nových záběrů, pro které bylo třeba vyrobit stovky nových triků. Nemyslete si, že by nás Jackson nějak šidil - dočkáme se zemětřesení na Stezkách mrtvých, bitvy s piráty nebo klíčových duelů, Gandalf si to rozdá se Sarumanem a vrchním Nazgúlem, u toho nemůžete chybět. Producenti se opět ukázali jako obratní marketingoví žraloci, protože ukázka je sestřižená tak, že jí prostě nelze odolat. Shoreova hudba bubnuje přesně do taktu pohádkových záběrů, herci sypou sentimentální moudra a všechno je super celých šest minut, nestihnete se ani nadechnout, což by pro netrénované filmové potapěče mohlo znamenat vážné riziko. Myslete tedy na pravidelný přísun kyslíku než se pustíte do téhle ukázky.

Pán prstenů: Návrat krále: Trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
k0C0UR

Ano, dalo se to čekat. Ukázka, kterou pro nás hoši z New Line Cinema přichystali, má potenciál srazit člověka do kolen a vysypat mu na záda pytel drceného ledu. Obsahuje vše potřebné, aby vás přiměla oprášit wallpaper s motivem Pána prstenů a z přeplněné poličky vylovit soundtrack k předchozímu dílu a párkrát ho nechat protočit v přehrávači. Epická šíře, s jakou režisér pojmul závěr trilogie je v žánru absolutně nevídaná - od výpravy, přes kýčovitě aranžované záběry, až po bitvy, zřejmě ze všeho nám ukápně slina. Natřískaný trailer je pochopitelně podbarven náležitě emotivní skladbou a uzavírá ho zoufalý Samův výkřik. No řekněte, jestli vám toho kluka není líto ;) Dost zbytečných řečí! Přesvědčete se na vlastní oči, že předchozí věty nejsou jen bohapustou onanií zarytého fanouška, ale pravdou pravdoucí.

© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace