Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.
Pan Popper a jeho tučňáci | Mr. Popper`s Penguins | 2011
csfd  imdb  kinobox
US premiéra: 17.06.2011
CZ premiéra: 23.06.2011
režie: Mark Waters
hrají: Jim Carrey, Carla Gugino, Phillip Baker Hall, Angela Lansbury, Madeline Carroll

Pan Popper a jeho tučňáci: Hudební promo


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
KarelR

Jo, popperovci mají čtvrtý zářez. Tučňáci Jima Carreyho vplují do amerických kin za dva týdny a setkají se tam s Green Lanternem. Proti tak epické podívané je třeba nasadit největší zbraně, a proto... je tu nové hudební promo! Kdybyste to totiž náhodou nevěděli, šestice tučňáků, kteří budou trápit utrácející rodiče, má jména. A jak si je lépe zapamatovat, než díky písničce. Dnešní minutka a půl vás tedy důvěrně seznámí s Captain, Loveym, Biteym, Loudym, Nimrodem a samozřejmě se Stinkym. Že vás něco takového vůbec nezajímá a pojmenovávat stejně vypadající tučňáky nedává valný smysl? Tak to máte smůlu, protože tenhle úletoidní song z hlavy jen tak nedostanete. Za inovativní promo, které je každopádně daleko lepší než skrz na skrz obyčejné a nudné trailery, sypu tučňáčí partě tři hvězdy. Že bych s ní ale chtěl někdy v budoucnu strávit víc než 90 vteřin, to se říct nedá...

Pan Popper a jeho tučňáci: Trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
KarelR

Jim Carrey ve filmu s prdícími tučňáky? Proč, bože?! Proč?! Pak Popper a jeho noví domácí mazlíčky se dva měsíce zpátky představili solidním teaserem. Jenže od té doby šla propagace k šípku. Nikdo se nás totiž nesnaží přesvědčit o tom, že z kombinace známý komik + digitální roztomilá zvířena tentokrát vznikne něco koukatelného. Místo toho se trailery maximálně přiklánějí k možnosti b, za níž se skrývá odpudivý rádoby komediální výplach, který je pomalu děsivější než Zookeeper s Kevinem Jamesem. Ten se chlubil alespoň dvojicí krasavic, nablblou gorilou a lvem s hlasem Sylvestera Stalloneho. Popper oproti němu má jen to nejhorší z Carreyho repertoáru, zbitého agenta Coulsona a spoustu nepochopitelného "humoru", nacpaného do téměř nepochopitelné zápletky. Škoda je to nejen kvůli režírujícímu Marku Watersovi, který tu definitivně utápí svoji kariéru (kde jsou časy Mezi námi děvčaty?). Ale hlavně kvůli gumovému Jimovi, jehož posledních pár filmů vůbec nebylo špatných. Ach jo.

Pan Popper a jeho tučňáci: Dabovaný trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Cival

Tipuju kasovní zklamání, přestože na filmy o zvířátkách lidi obvykle chodí v houfech. Důvodů je několik. Především, s Jimem Carreym už není zdaleka taková sranda jako kdysi. Tady se rozpomene jen na pár standardních ksichtíků a jinak tajtrlíkuje na půl plynu. Zápletka nedává moc smysl a její rozehrání do nejprovařenějších možných scének, nenabízí mnoho důvodů, proč si chtít zajít odfrknout do kinosálu. A caparti? Ty přece musí víc bavit různí chlupáči, kteří tancují, zpívají, kadí bonbony a piští. Digitální „kuželkoidní“ tučňáci jsou proti nim vrchol nudy, zvlášť když se zmůžou jen na pár výtržností, které jsme už všechny viděli i v českých filmech a seriálech. A úplně nejvíc mě fascinuje přísné barevné ladění do černé a bílé – zvlášť když má být tenhle film propagován zároveň s pestrobarevným animákem Rio, sálá z něj audiovizuální sucho a celkově rodinná nuda.

Pan Popper a jeho tučňáci: Teaser


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
KarelR

Čím se bude Mr. Popper's Penguins lišit od Chipmunků, Hop, Médi Bédi a dalších podobných pitomostí? Inu... bude to vkusné a vtipné. Jim Carrey totiž nebude sdílet byt s nějakou roztomilou šišlající chamratí, ale s regulérními (samozřejmě digitálními) tučňáky, jejichž primárním účelem nebude vytvořit předlohu pro nejprodejnější plyšovou hračku příštích Vánoc. Mají akorát tak nějak existovat, aby kolem nich mohl gumový Jim dělat nejrůznější pitominy a nadávat jim, že je vůbec nepotřebuje. To docela dává smysl, ačkoliv by nebylo od věci se dozvědět, jak se k němu vlastně dostali. Na to nejspíš odpoví regulérní trailer, teaser má za úkol jen naladit na notu bezproblémové rodinné podívané, která vyloženě těší tím, že si vystačí s málem a nesnaží se za každou cenu ubít diváka něčím dosud neviděným. Ta minutka je zkrátka moc příjemná a finální gag vládne.

© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace