Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.
Padesát odstínů svobody | Fifty Shades Freed | 2018
csfd  imdb  kinobox
US premiéra: 09.02.2018
CZ premiéra: 08.02.2018
režie: James Foley
hrají: Jamie Dornan, Dakota Johnson, Luke Grimes, Rita Ora

Padesát odstínů svobody: Final Trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Cival

Je to trochu projev zoufalství, když už v traileru, na jeho úplném konci, musíte propálit šokující pointu. Ale strůjci téhle zhůvěřilosti už nemají moc na co čekat a můžou tam všechna potenciální lákadla napálit takříkajíc na full. No jo, jenže pro normální lidi tam toho opravdu i tak moc není. Je to vlastně až zarážející, jak poměrně rajcovní sexuální praktiky mezi hezkými nahými lidmi můžou vyznívat asexuálně. Uzívaně. Pokud nejste holka, co má orgasmus při představě, že má vlastní tryskáč a jmenuje se paní Šedá, nemůže vás ukázka vzrušit vůbec ničím. 

Padesát odstínů svobody: Trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
KarelR

Možná za to může otupělost, ale už mě to vlastně ani neuráží. Třetí díl Padesáti odstínů je prostě jen slušně nasnímanou přehlídkou luxusu, v ní se musí hazardovat s drahou károu, aby se vůbec něco dělo. Ústřední pár si užívá cudné sadohrátky, paní Greyová krotí sličnou architektku, na chvíli se zastaví Kim Basinger... normálka. Nic rajcovního tu člověk nenajde, ale na to už jsme si zvykli, tak proč nadávat? Cílovka si dojde na konec příběhu, v němž figuruje i povinná svatba, a za čtvrt roku bude od Greyovic svatý pokoj. Trailer tak odvádí naprosto standardní práci, a zamrzí na něm jen to, že se mu za boha nechce skončit.

Padesát odstínů svobody: Teaser


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Cival

Pan Grey si nedá pokoj a dál tahá tu tuctovku za fusekli. A my máme jediné štěstí, že ve filmové publicistice se něco jako povinná každoroční četba nevede, respektive že do ní tyhle braky nepatří. Tohle totiž nevypadá příliš dobře. Jasně, v rámci minutové ukázky vás to vytočit nestihne, protože kulisy jsou naleštěné a záběry řemeslně i technicky bez výrazných kazů. Odtajňuje se nám tu ale dost psychedelický mix laciné kriminálky, repetitivního eroťáku bez pořádné femme fatale a harlequinkovsky vykastrované romance, na kterém není vlastně vůbec nic zajímavého. Takže znovu valentýnská bída, u které nikdo vkusný snad přítomen nebude.

Padesát odstínů svobody: Announcement teaser


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Cival

Příští Valentýn to všechno skončí. Konečně! To je nejdůležitější informace, kterou si odnesete z oznamovacího teaseru k završení jedné z nejsměšnějších trilogií filmové historie. Mánie okolo ní samozřejmě opadá, proto dělá Universal hodně dobře, že spěchá - dá se očekávat, že tržby v civilizovaných zemí zase klesnou, ale v globálu to v celosvětovém součtu bude pochopitelně na obchodní úspěch stačit. A to je pro studio to nejpodstatnější. Proto jim i stačí nabídnout v krátké anonci jen pár celkem obyčejných záběrů na mileneckou pohodičku, ničím nešponovat napětí nebo děsit, znepokojovat nebo lákat na zvraty. Takže hezký a elegantní nůďo.

© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.
Hosting zajišťuje: Stable.cz
Kontakty: Technická podpora | Redakce

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace