Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.
Pacific Rim: Povstání | Pacific Rim: Uprising | 2018
csfd  imdb  kinobox
US premiéra: 23.03.2018
CZ premiéra: 22.03.2018
režie: Steven S. DeKnight
hrají: John Boyega, Scott Eastwood, Tian Jing, Max Martini, Levi Meaden

Pacific Rim: Povstání: IMAX trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Cival

Jednoznačně nejlepší trailer na dvojku, kterou jsme nepotřebovali a dost možná ani nechtěli. Ne, nepropadnu díky téhle upoutávce přesvědčení, že se blíží opravdu dobrý film. Nějaký zásadní blockbuster. To vůbec. Ale oceňuju, že si trailermakeři dali konečně záležet a z toho přepáleného a hlavně předigitalizovnaého matroše rytmicky tahají největší atrakce, až se jim pod rukama rodí perfektní mix one-linerů, nabubřelé akce a mohutných pózovaček monster i robotů. Tohle je kvalitně odvedená trailerová robota, od které jsme se ale měli odpíchnout, ne s ní končit těsně před tím, než se otevřou brány nejen IMAXů. 

Pacific Rim: Povstání: Final trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Cival

Roboti proti příšerám se vrací, tentokrát v ještě velkolepějším formátu. Atrakcí je mnohem víc než minule, měřítko větší, jatka epičtější. Alespoň potenciálně... I z tohohle traileru musíte cítit, proč se látky ujali čínští producenti a hodlají diváky obalamutit masakrální popcornovkou, která spojí všechno, co šikmooké diváctvo rádo vídá - a klidně i v přepálené, a bohužel i trikově nedokonalé podobě. Ano, to je ten problém, že se to všechno sympaticky mlátí, ale to digitální divočení prostě není tip ťop a akční scény, které by mohly být nejvelkolepější z velkolepých pohříchu nejsou podány s takovou filmařskou virtuozitou a s takovou fyzickou opojností, aby zvládly vtáhnout... a nadchnout.

Pacific Rim: Povstání: Promo z Comic-Conu v Tokiu


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
KarelR

Jak už jste asi pochopili, druhý Pacific Rim se točí hlavně pro asijský trh. Obří roboti a monstra tam prostě frčí, a jelikož žádná jiná série nemá tyhle věci pohromadě, vsadilo se na přepálenou konkurenci Transformers. Dějově skočíme o dekádu dopředu, což znamená nejen novou (a... prakticky stejnou?) hrozbu, ale i účast Pentecosta juniora, který přebere kormidlo od Hunnamova Becketa. Jinak je samozřejmě všechno při starém. Jen to vypadá o úroveň hůř, protože za kamerou nesedí Guillermo del Toro, a nikdo se ale nesnaží řešit příběh. Prostě je tu další vlna kaiju, kterou je třeba pokosit, a kde jinde byste to měli propagovat, než na Comic-Conu v Tokiu?!

Pacific Rim: Povstání: Trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
TedGeorge

Tohle opravdu zavání průšvihem. Už když se začalo proslýchat, že si všemocná Čína zaplatí pokračování prodělečné (a zapomenutelné) sci-fi z kuchyně Guillerma del Tora, tak jsem kroutil hlavou. Točení hlavy nepřestalo ani po oznámení obsazení. Ať se na mě John Boyega a mladej Eastwood nezlobí, ale velkej film pořád neutáhnou. Naděje však umírá poslední. Co kdyby to přece jenom klaplo, říkal jsem si. Právě vyšel trailer a bohužel ne. Tohle nedopadne. CGI sice není z nejhorších, ale chybí jediný zajímavější moneyshot. Trailer nemá koule, ničím nezaujme a jenom provokuje otrávené diváky k diskuzím, jestli to celé víc připomíná Transformery nebo Strážce vesmíru. Horký kandidát na nejzbytečnější blockbuster roku 2018 se nám tedy představuje už na podzim 2017.

© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace