Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.
Osm hrozných | The Hateful Eight | 2015
csfd  imdb
US premiéra: 08.01.2016
CZ premiéra: 07.01.2016
režie: Quentin Tarantino
hrají: Kurt Russell, Samuel L. Jackson, Tim Roth, Walton Goggins, Amber Tamblyn

Osm hrozných: Trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Cival

Už je to o poznání veselejší. Ne že bychom se mohli těšit na rozmáchlý western parametrů Nespoutaného Djanga, ale s upoutávkou si tvůrci vyhráli výrazně víc a je to sakramentsky cítit. Trailer má grády, i když vyzobává spíš detaily z komorního rétorického cvičení, ale spojuje je do velmi živého tvaru, u kterého si možná ani nestihnete uvědomit, jak málo bude akce a že adrenalin asi přinese jen jedna scéna s kočárem. Jasně, tohle divadelní čtení otisknuté na plátno asi úplně nevyužije možností 70mm formátu, ale to neznamená, že by nemohla vzniknout tarantinovka, co s gustem sobě vlastním uchlácholí svoji věčnou (a vděčnou) cílovku fanouškovského typu.

 

Osm hrozných: Teaser


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
KarelR

OK, Tarantinovy trademarky dorazily a pořád tomu věříme, ale nebýt u téhle upoutávky jeho jméno, trochu se bojíme. Teaser Hateful Eight totiž doplácí na to, že rozjíždí kampaň filmu, ve kterém se dojede kočárem do velkého baráku a pak už si všichni budou hlavně povídat. Bez odhalení zvratů je tedy celkem potíž zaplácnout dvouminutovou stopáž, v níž všichni jen sedí a koukají a pak se do toho stříhne (pořád ta samá?) jízda dostavníkem. Chybí tomu nějaký ikonický moment, nějaká hláška... prostě cokoliv. Komorní dramata to ale v kampaních mívají těžké, tak doufejme, že si ji Quentin nějak schopně odhrká a pak nás smete samotným filmem. To je stejně to jediné, na čem záleží.

Osm hrozných: Announcement teaser


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
KarelR

TAK PŘECI JEN DORAZILA OFICIÁLNÍ VERZE!

---

JEN KINORIP, VYPUŠTĚNÍ OZNAMOVACÍHO TEASERU NA INTERNET SE ALE ÚDAJNĚ VŮBEC NEPLÁNUJE

Oznamovací teasery to nemívají jednoduché. V době, kdy upoutávky zděšeně vyzrazují celé filmy, se totiž schovávání natočeného materiálu příliš nenosí. Jenže.... co když ještě žádný nemáte? Logika samozřejmě velí necpat se do střižny. Na druhé straně to ale můžete vyřešit jako Quentin Tarantino, který chtěl dát jasně na vědomí, že svůj western The Hateful Eight přeci jen natočí. A tak do kin vyslal oznamovcí trailer, po kterém bych si z fleku běžel koupit lístek. Ne, pecka z ranku Terminátora 2 nebo Godzilly to samozřejmě není. Stylová westernová slideshow, ve které se jasně načrtne všech osm postav, ale rozhodně vnadí dostatečně. Že její kouzlo z půlky zajišťuje hudba a fakt, že Tarantino točí další western? To lze těžko brát jako výtky. Na film, který se za půl roku teprve začne točit, prostě skvělý první tah. (21. srpna 2014)

© copyright 2000 - 2021.
Všechna práva vyhrazena.
Hosting zajišťuje: Stable.cz
Kontakty: Technická podpora | Redakce

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace