Oni | The Strangers | 2008
csfd  imdb
US premiéra: 30.05.2008
CZ premiéra: 20.11.2008
režie: Bryan Bertino
hrají: Liv Tyler, Scott Speedman, Glenn Howerton, Gemma Ward
 

V KOSTCE

Dva hrdinové, tři psychopati, jeden dům a boj o přežití. The Strangers je možná zoufale neoriginální horor, ale koho to zajímá, když většinu času atmosféra a napětí dokonale funguje?

CELÁ RECENZE ZDE

TRAILERY


FOTOGALERIE

O FILMU

Byla to taková milenecká idylka, pro mladý pár dovolená jak šitá na míru. Malý předměstský domeček, klid, nikde ani noha. Už při čtení těchto vět se vám ale musí zdát něco v nepořádku, vždyť co by to bylo za Rkový thriller, kdyby se znenadání neobjevil nějaký ten rušivý element, který si rád smlsne na cizí krvi? Nebojte, zpoza křoví nebudou bafat přerostlí švábi (ačkoliv to by možná milenecký pár uvítal raději). Bez jakéhokoliv důvodu na něj totiž začne útočit tříčlená skupina cizinců, jejíž stále otravnější - a hlavně bezdůvodné - ataky se brzy zvrtnou v životu nebezpečné. "Napínavý thriller", jak film všichni v produkci směle označují, by z tvůrčího hlediska asi nebyl tak zajímavý, nebýt hlavní ženské role. Debutující režisér a scénárista v jednom Bryan Bertino si do ní nalákal půvabnou Liv Tyler, jejíž obsazení zní v kombinaci s krvavou zábavou podezřele zajímavě. Její vnady a nakonec i život bude bránit Scott Speedman (Michael Corvin z Underworldů), a nám nezbývá než doufat, že se odváží i k něčemu jinému než jen nevinným předehrám a že si s Liv trochu pohraje.;) Věřit Bertinovi se však za sázku na jistotu označit nedá: Pořád je to debutant a pořád mi ten námět zní až příliš omšele, než abych mu věnoval větší pozornost.

© copyright 2000 - 2018.
Všechna práva vyhrazena.
Hosting zajišťuje: Stable.cz
Kontakty: Technická podpora | Redakce

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se na MovieZone zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se