Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.
Okresní přebor: Poslední zápas Pepíka Hnátka | 2012
csfd  
US premiéra: nestanovena
CZ premiéra: 29.03.2012
režie: Jan Prušinovský
hrají: Miroslav Krobot, Ondřej Vetchý, Luděk Sobota, Jaroslava Pokorná, David Novotný

Okresní přebor: Poslední zápas Pepíka Hnátka: Trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
k0C0UR

TRAILER STREAMOVANĚ NA FACEBOOKU

Kdo před chvílí váhal, teď jásá opodál. Zatímco v teaseru byly některé momenty slabší a naplno nevyzněly, ve finálním traileru pro kina vše perfektně sedí - a královsky baví přesně ve stylu seriálu. Otvírá se před námi opravdu tragikomická story Pepíka Hnátka, urputného chlapáka v podzimu svého života, který by pro lásku k fotbalu snad i chodil pěšky z Houslic až na Strahov, pokud by tam bylo na co koukat. Miroslav Krobot do vděčné role bez problémů zapadá a scenář mu dává dost komediální munice (Sigma!), aby nemuselo zůstat jen u pořvávání a předvídatelných grimas. Výtečně udělaný trailer prokazuje, že Prušinovský a spol. neztratili cit pro komediální timing a smysl pro parádní dialogové pointy, naše očekávání se proto ještě navyšují. Domácí film roku?

Okresní přebor: Poslední zápas Pepíka Hnátka: Teaser


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
KarelR
Přebor pokračuje. No konečně! Nebo vlastně... ne? Záleží, jak to berete. Jestli se těšíte na další osudy svých oblíbených seriálových postav, čeká vás v kině menší zklamání. Jak totiž lze vytušit z teaseru (a ostatně i názvu filmu), místo nich vyfasujete osudy minulé. Ty by ale koneckonců nemusely být o nic méně zajímavé. Jak naznačuje první ochutnávka, věrní fandové seriálu si vlastně pošmáknou víc, než kdybychom se pohnuli do budoucnosti. Hláškující Miroslav Krobot totiž přesně sedí do představy nekompromisního Pepíka Hnátka. A jeho zatápění hráčům Slavoje disponuje potřebným nábojem i humorem, jenž by tu hodinku a půl mohl bez problému utáhnout. Teaser samozřejmě není žádným převratným dílem, které vás na minutu přiková k monitoru a donutí vás vyhlížet premiéru. Jako zábavné oznámení, že se Přebor blíží do kin, ale funguje bezezbytku. Pěkné tři hvězdy.
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace