Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.
Norbit | 2007
csfd  imdb
US premiéra: 09.02.2007
CZ premiéra: 12.04.2007
režie: Brian Robbins
hrají: Eddie Murphy, Thandie Newton, Cuba Gooding Jr., Eddie Griffin, Terry Crews

Norbit: DVD


ikona
Cival
 

Norbit uvrtá člověka do letargie? Má cenu vršit další znaky? Má smysl rozepisovat se o filmu samotném, když si můžete kliknout do vedlejší recenzní kolonky? Asi nemá ... ale když už jste sem klikli, nezbývá mi než vaše očka na pár minut připoutat a netvářit se u toho absolutně zhnuseně. Takže, buďme pozitivní! Norbit má určitě skvělé masky, výpomoc počítačů v ohledech digitální úpravy zadele dvousetkilové uřvané hrošice je nenápadná a Thandie Newton to hrozně moc sluší. Několik málo momentů lze označit za romantických, většina z nich však dopřává žaludku pocit mořské nemoci, i když je tělo divákovo v klidu a bezpečí českého paneláku. Prostě hnus fialovej, z něhož nejvíc pobaví český přebal plakátu. Napálit na tuhle nejen nevkusnou a nechutnou, ale i totálně blbou ostudu Eddieho Murphyho obrovský nápis „Třeskutě zábavné!“, to chce koule větší než dva tenisáky. Ještě, že Češi ví, jak tyhle fígle fungují. Když je něco v supervýhodné slevě, pak to podražilo. Když má být něco třeskutě zábavné, ohmatáváme dno komediálního bazénu.

Podobně jako u Agenta v sukni 2 se na hezky vybarveném disku s odpovídající zvukovou výbavou tetelí nečekaná hromada bonusů. Chtěl bych vidět člověka, který si je projede z jiných než pracovních důvodů a ještě se u nich bude bavit. Pravděpodobně bude mít tři ruce, dvoje žábry a místo hlavy bustu Eddieho Murphyho. Tu konečně potěší už první dvacetiminutovka o filmu, v níž se to všechno plácá, usmívá, blahořečí a navzájem popichuje ve stylu „právě jsme natočili da best komedii in da hood“. Čtrnáct vystřižených scén nabízí ty horší gagy z filmu, což odpovídá zhruba tomu, když mají v samoobsluze jen tři dny staré rohlíky a vy si z nich vyberete ty, co spadly na zem. Dobrá, dost bylo metafor – hodnota odstřižených scén je prostě nulová. Další featurette patří ke klenotům celého disku a jako jediný vám může prospět, protože v něm oceníte puntičkářskou robotu maskérů. Ani slovo proti nim! Práce je to obdivuhodná, jen holt pro špatně zvolený biják. Pak zbývá jen bonusový odpad o zběsilých vedlejších postavách a tradiční položky á la trailer. Naložte s ním dle uvážení.

Obraz: 1,85:1
Zvuk: Dolby Digital 5.1 - anglicky a česky
Titulky: české...
Cena: 399,-
K mání od: 12. 9. 2007

© copyright 2000 - 2018.
Všechna práva vyhrazena.
Hosting zajišťuje: Stable.cz
Kontakty: Technická podpora | Redakce

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se na MovieZone zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace