Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.
Nesvatbovi | The Wedding Crashers | 2005
csfd  imdb  kinobox
US premiéra: 15.07.2005
CZ premiéra: 22.09.2005
režie: David Dobkin
hrají: Vince Vaughn, Owen Wilson, Christopher Walken

Nesvatbovi: Trailer 2


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
imf

Druhá upoutávka je o poznání macatější (stejně jako Vince Vaughn, opravdu nám nějak přibral), což ovšem nutně neznamená, že se u ní budete víc smát. Nahlédnete sice pod pokličku grifům ústřední dvojice (tisíc+jedna provařená historka o výletu na Mt. Everest, skorofunkční kolo sestavené z balónků) a zjistíme, že se právě chystají na největší svatbu roku. Christopher Walken, možná budoucí prezident (nebojte, jenom ve filmu ;) se totiž účastní svatby jednoho z přátel a tak je jasné, že se na tuhle událost sjedou nejhezčí baby celé Ameriky. Problém nastane, když se Owen zamiluje (do Walkenovy dcery) a Vince začne uhánět fanatická romantička. Ta má v ukázce zdaleka nejvíc prostoru a nejradši by si Vince vzala už při podávání ruky. To ho samozřejmě patřičně děsí, ale protože kolega se zabouchnul, bude muset vydržet ve smrtící zóně a dokonce vyrazit k senátorovi na večeři. To zákonitě přináší spoustu větších i menších vtípků a já nepochybuji, že režisér Dobkin tohle zvládá levou zadní, problém je spíš v tom, že ženské protějšky nestíhají komediální timing ústřední dvojice a tak gagy vyznívají naprázdno - Wilson a Vaughn zkrátka nemají co odsmečovat. To by mohl být spolu s předvídatelným příběhem (láska - senátor - žárlivý přítel z vyšší společnosti) kámen, který nadějnou taškařici stáhne na dno. Navíc ten vtip s odletem po výstřelu z pušky. Nevím jak vy, ale já se nesmál.

Komentáře

  • Do této diskuze ještě nikdo nepřispěl, buďte první.
VSTOUPIT

Nesvatbovi: Trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Cival

Vaughn i Wilson už zažili lepší dny pro nespoutané balení holek. Vaughn nám po úspěchu s Vybíjenou nějak nakynul, háro Owena Wilsona je zase podivně ulízané... ale když scénář káže lámat dívčí srdce, nesmí se brát ohledy na pár kilo nadváhy a účes. Všichni kdo nezatuhli u normalizačních komedií a Zlaté mříže ví, že ve srandamačích kohokoliv ze svaté čtverice Stiller - Wilson - Vaughn - Ferell, nejde o kompaktnost příběhu, ale o uragán gagů na hranici absurdity. Wedding Crashers v kontextu Zoolandera, Starskyho i Vybíjené působí nepříjemně "korektním" dojmem, kdy se ústřední motiv filmu nejspíš stane pouhou záminkou k odzívání tradiční hollywoodské story, v níž nezodpovědný muž nalezne sebe sama a přestane cupovat ženská srdce. Nic proti, ale nějak se nám vytratily razantní humor. Wilson sice nikdy nezklame ve své pseudoromantické poloze (viz "10 procent"), Vaughn charisma neztratil a hodně nám toho může povědět i Christopher Walken, ovšem lehké rozpaky z legrací šetřícího klipu tyhle tajné trumfy nepřekryjí.

Komentáře

  • Do této diskuze ještě nikdo nepřispěl, buďte první.
VSTOUPIT
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace