Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.
Nejsledovanější | 2017
csfd  
US premiéra: nestanovena
CZ premiéra: 14.09.2017
režie: Jiří Sádek
hrají: Gabrielle Hecl, Pedro, Shopaholic Nicol, Kovy, A Cup of Style

Nejsledovanější: Teaser


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Cival

Klidně bych se vsadil, že na tenhle film nikdo nepřijde. Možná by měl spoustu views, když by ho pustili přímo na internet a přitáhli na ně ty statisíce followerů, že se ale podaří přetavit boom tohohle fenoménu v platící diváky za dokument, tomu prostě nevěřím. Na to je tvorba těchhle mladých hvězdiček až příliš prázdná a banální - i když člověk uzná, že se do filmu vešly ty chytřejší zjevy z domácí youtuberské scény, pocit, že se tímhle povolání živí vesměs budižkničemové, sytící desítky tisíc dětí bezobsažnými a bezpohlavními kydy, fórky a blbinami, asi pořád jen tak nezaplaší. I druhá ukázka je víceméně o ničem, takže když by film přesáhl rozměr banality a jakkoliv zaujal i diváka nad dvanáct let, divil bych se a radoval.

Nejsledovanější: Trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Cival

Youtubeři strašně frčí, že by jim i Ovčáček ten zájem záviděl. Takže není divu, že se derou i na stříbrná plátna. Jestli ale bude jejich film nejsledovanější, o tom bych si troufal pochybovat. Ty hordy jejich fanoušků jsou totiž poněkud lenivé a je těžké je donutit zvednout zadek a dorazit do kina - natož na časosběrný dokument, z něhož bude beztak nejvíc cítit, že tenhleten módní youtuberismus nemá kdovíjakou hloubku. Nevykazuje ji ani materiál prezentovaný uprostřed natáčení. Jde v podstatě jen o řemeslně beproblémový vhled do soukromí známých tvářiček... které už možná za rok budou mít vrcholy svých kariér dávno za sebou.

© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace