Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.
Napoleon | 2023
csfd  imdb  kinobox
US premiéra: 22.11.2023
CZ premiéra: 23.11.2023
režie: Ridley Scott
hrají: Joaquin Phoenix, Vanessa Kirby, Youssef Kerkour, Ben Miles, Ludivine Sagnier

Napoleon: Final Trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
do_Od

Jako co si budeme, z hlediska final trailerů tohle není nějak zrovna nejúdernější a nejobsáhlejší upoutávka. Rozhodně se jí ale nedá upřít originalita a tah na branku. A to si v zásadě vystačí jen s pár replikami, tichem a gradující válečnou vřavou. Je to strohé, na někoho možná trochu suché, rozhodně to ale není bez emocí. Což snad nebude ani samotný film, natožpak jeho prodloužená verze. Jo, předchozí trailery byly o poznání lákavější, tahle však svým způsobem taky bere dech a já osobně už se opravdu nemůžu dočkat, až si na nejnovějšího Ridleyho do kina taktéž zajdu. Na tu jeho režisérskou verzi se ale po prvních reakcích možná těším ještě víc. 

Komentáře

  • Do této diskuze ještě nikdo nepřispěl, buďte první.
VSTOUPIT

Napoleon: Trailer 2


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
do_Od

Holy f*ck, Black Sabbath tomu teda dává slušnou šťávu. Ne, že bychom tuhle vypalovačku slyšeli v trailerech poprvé, možná dokonce ani v trailerech na historické velkofilmy, ale ono když to funguje, proč to měnit? Bokem toho pak Scott zjevně servíruje další velkolepé válečné drama, kde nebude nouze o bitvy, politikaření, ani hutné chvilky mezi Vanessou „chci Oscara“ Kirby a Joaquinem „mám Oscara“ Phoenixem. Mám z toho zatím dojem epičtějšího a výpravnějšího Posledního souboje, což byl zatraceně vydařený film, snad si tedy tuhle formu přenesl mistr režisér i sem, a v kinech na nás čeká takhle ke konci roku zatraceně silný zážitek. I kdyby ale ne, tenhle trailer se sám o sobě může klidně řadit po bok těch nejlepších, co jsme letos viděli.  

 

 

Napoleon: Trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Spooner

Jako člověk, jemuž podobné velkorysé historické spektákly v kinech už bolestivě chybí, naprosto vrním blahem. Ridley Scott na stará kolena servíruje další kulervoucí trailer a hlavně prvotřídní filmové řemeslo, které láká na opulentní bitvy ve všech koutech světa, famózního Phoenixe a zejména velkolepou dobovou podívanou, které bere dech jak svým měřítkem, tak i jednotlivými záběry. Ano, už teď to vypadá, že se tu bude k historii přistupovat klasicky po "ridleyovsku" a milovníci dějepisu nebudou mít klidné spaní. A pořád mi není jasné, jak chce režijní legenda všechny tyto věci a Napoleonův život narvat do filmu, aniž by neměl pět hodin. To mě však tváří tvář této ultimátní řeži a špičkovému materiálu zatím moc netrápí. Ridley Scott prokazuje, že tahle stará režijní škola ještě rozhodně neřekla poslední slovo a Apple po Zabijácích rozkvetlého měsíce servíruje další těžkotonážní pecku a jednoho z adeptů na film roku. Hezky si to na jablíčkovské službě načasovali.

© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace