Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.
Na střeše | 2019
csfd  
US premiéra: nestanovena
CZ premiéra: 07.02.2019
režie: Jiří Mádl
hrají: Alois Švehlík, Duy Anh Tran, Vojtěch Dyk, Mária Bartalos, Adrian Jastraban

Na střeše: Trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
KarelR

"Hele pustíme tam nahlas písničku a ono to nějak dopadne." "OK, on to v Česku stejně nikdo neřeší, viděl jsi návštěvnost Po čem muži touží?"

Tak zhruba takhle se podle mě chystal trailer Na střeše. Mádl by měl být zárukou kvality a materiál (byť lehce polotelevizní) vůbec není marný. S upoutávkou se ale zřejmě nikdo nemazal, protože jde o tradiční pásmo výjevů, ze kterých tak tak poberete, co se ve filmu vlastně má dít. Proč tedy tři hvězdy? Protože finální půlminuta. Ta konečně přepne do dramatické roviny, nechá postavy dělat něco zajímavého, a hle, konečně v tom cítím talentovaného režiséra Pojedeme k moři. Kéž by se touhle cestou kráčelo i v samotném filmu. Potenciál na kvalitní biják tu rozhodně je, teď se jen nenechat semlít mainstreamem a zbytečně neutéct k nablblé taškařici.

Na střeše: Teaser


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
TedGeorge

Možná si vzpomínáte na tragédii, která v září minulého roku ukončila život Jana Třísky. Herecká legenda měla tenkrát natáčet nový film Jirky Mádla a vy si právě pouštíte teaser na dotyčný biják. Akorát Třísku nahradil Alois Švehlík a já mu toho morouse se zálibou ve dvacetiletých holkách a cigaretách na střeše baštím i s navijákem. Dokonce si z fleku dovedu představit pořádně klaustrofobický hollywoodský remake s Tommy Lee Jonesem a Vanessou Hudgens v hlavních rolích. Mádl si velmi chytře vybírá filmy a tohle (na první pohled hodně minimalistické) žánrové cvičení bude podle mě další trefou do černého. Už jenom fakt, že Vojta Dyk nevyskakuje ve všech titulcích a je naopak upozaděn, značí, že nás nečeká další zaměnitelný český biják. Velmi silné 3 hvězdičky a držím všechny palce.

© copyright 2000 - 2023.
Všechna práva vyhrazena.
Hosting zajišťuje: Stable.cz
Kontakty: Technická podpora | Redakce

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace