Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.
Na špatné straně | Dragged Across Concrete | 2018
csfd  imdb
US premiéra: 19.04.2019
CZ premiéra: nestanovena
režie: S. Craig Zahler
hrají: Mel Gibson, Vince Vaughn, Jennifer Carpenter, Michael Jai White, Laurie Holden

Na špatné straně: Trailer 2


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
TedGeorge

Režisér S. Craig Zahler je bezesporu nová „shooting star“ svého řemesla. Nekompromisní pecky Kosti a skalp spolu s Blokem 99 nastavili laťku sakra vysoko a já se po druhém traileru na Dragged Across Concrete trochu bojím, jestli (nejenom redakcí) milovaný pan S. poprvé nenarazí. V upoutávce totiž nefunguje nic. Úvod je jako ze špatné komedie, které Vince Vaughn tak rád točil před dvaceti lety, prostředek nemá vůbec žádný tah na bránu a samotný závěr s maskami je zdviženým prostředníčkem pro všechny diváky, kteří očekávají kvalitní trailerové řemeslo. Ne že by upoutávky na zmiňované Kosti a Blok byly nějaké pecky, ale člověk si je pamatoval i několik dnů poté. Druhá upoutávka na prezentovaný „buddy akčňák“ je dost možná ještě horší než ta první, a to je necelý měsíc před americkou premiérou trochu problém. První ohlasy jsou naštěstí docela pozitivní, takže hůl ještě nelámu.

 

Na špatné straně: Trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Mr. Hlad

S. Craig Zahler se rychle zařadil mezi moje hodně oblíbené tvůrce a jeho Dragged Across Concrete jsme pár hodin zpátky vyhlásili druhým nejočekávanějším filmem roku. Trailer ale není úplně přesvědčivý. Popravdě jsem to ani nečekal, na Zahlerovy pomalu vyprávěné příběhy se upoutávky stříhají dost blbě a tady někdo dostal evidentně za úkol pokusit se vytvořit trailer, který by přesvědčil lidi, že režisérova novinka bude mnohem diváčtější, přístupnější a tak nějak stravitelnější. Třeba bude, ale paradoxně se mi zdá, že v těch dvou minutách se někdo spíš snaží zakrýt Zahlerův rukopis a osobitost a pokouší se z jeho třetího kousku udělat něco ve stylu Nelítostného souboje nebo Města. Nic proti tomu, tak jako tak bych to chtěl vidět, ale to tempo, ta hudba, ty pokusy o svižnější a rychlejší akci a cool dialogy... prostě nevěřím, že takhle bude Dragged Across Concrete vypadat. A jestli jo, tak budu asi trošku zklamaný. Když se ale člověk pořádně podívá, ta zemitost, špína a ošklivost s všudypřítomným násilím tam naštěstí pořád jsou. Doufám tedy, že Zahler ve výsledku nevyměkne a nepůjde divákům zbytečně naproti. Jako tahle neobratná upoutávka.

© copyright 2000 - 2021.
Všechna práva vyhrazena.
Hosting zajišťuje: Stable.cz
Kontakty: Technická podpora | Redakce

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace