Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.
My | Us | 2019
csfd  imdb  kinobox
US premiéra: 15.03.2019
CZ premiéra: 28.03.2019
režie: Jordan Peele
hrají: Elizabeth Moss, Lupita Nyong'o, Winston Duke, Kara Hayward, Duke Nicholson

My: Super Bowl Spot


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Mr. Hlad

Jordan Peele se díky Uteč! zařadil mezi hodně úspěšné a zajímavé filmaře, ovšem já osobně jsem s jeho hitem měl trošku problém, protože na mě fungoval jako chytré drama, ale jako horor ani v nejmenším. My však zatím vypadá jako něco, čím si to u mě vyžehlí. I tentokrát a na menším prostoru dostáváme zajímavě vypadající mišmaš, který je divný a bizarní a zároveň naznačuje, že by mohl v kině divákům i pořádně zabrnkat na nervy. Kombinace tísnivé atmosféry, nepříjemných zvuků a jisté bizarnosti slibující, že i tentokrát dostaneme „něco víc“, funguje na výbornou. Takže sem s tím! 

My: Trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Cival

Jordan Peele je borec a jeho Uteč jeden z nejinspirativnějších hororů posledních let. Moc jsem se bál, že nový projekt bude pouhým sequelem nebo prequelem tohohle oscarového velehitu, ale Peele zjevně netroškařil a z podvědomí vydestiloval spoustu nových, originálních, pudových fóbií a uhnětl z nich další nepříjemnou noční můru. Ta je audiovizuálně znovu velmi ostrá a nebojí se to prodat už v ukázce, která je střižena s maximálním sebevědomím a s řemeslným gustem. Nůžky trailermakera byly zatraceně ostré a materiál zároveň děsivý, i žánrově efektní a atraktivní. Lahoda.

© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace