Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.
Můj miláček ráže 6,65 | Dear Wendy | 2005
csfd  imdb  kinobox
US premiéra: 23.09.2005
CZ premiéra: 06.10.2005
režie: Thomas Vinterberg
hrají: Jamie Bell, Bill Pullman, Michael Angarano

Můj miláček ráže 6,65: Trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Cival

Zatímco se Můj miláček ráže 6,65 chystá na útok na americká kina (a pro ty účely nabíjí prvním ostrým trailerem) jeho tvůrčí duo Thomas Vinterberg – Lars von Trier jej už protáhlo přes několik evropských přehlídek. Mimo jiné i tu karlovarskou, kde se s Dear Wendy už podrobně seznámila nezanedbatelná část naší redakce. :-) My ostatní, co nevíme, kde končí hrátky s grafikou pro účely traileru a začínají skutečné záběry z filmu, musíme vzít zavděk novou prazvláštní ukázkou. Animace se znovu přelévá s políčka na políčko, ale její textová výplň je poněkud odlišná a organicky propojená s hranými sekvencemi. Ty jsou natolik zaprášené, že svádí k otázkám, v jaké fázi americké „současnosti“ se vlastně nacházíme. Retro dojmu ostatně napomáhá i funkční hudební výplň, která dominuje první polovině ukázky, aby v druhé minutce ustoupila trošku zmatené změti ručních záběrů a chaotických rytmů. Ale na tři hvězdičky to slavným Dánům dobývajícím Ameriku znovu bez problémů stačí.

Komentáře

  • Do této diskuze ještě nikdo nepřispěl, buďte první.
VSTOUPIT

Můj miláček ráže 6,65: Teaser


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Cival

Kolega Kocour označil tenhle teaser dle svého dobrého zvyku za stylovku. A samozřejmě měl recht. Moc se toho nedozvíte, ale kusé informace o charakterech postav a jejich oblíbených bouchačkách jsou podávány skrze velmi zvláštní ukázku. Nebodují v ní herci ani klasická dánská kamera, ale šmrncovní a živá (živá než živější) grafika – s všemožnými průlety kolem „papírových“ postaviček a kvérů nejrůznějších kadencí, rozměrů i účinnosti. Neposuzujte to jako trailer, ale jako teaser v konkurenci s Šifrou mistra Leonarda nebo AVP. Z tohohle srovnání totiž první preview Dear Wendy vychází s hrdě nataženým kohoutkem. U nás poprvé ve Varech.

Komentáře

  • Do této diskuze ještě nikdo nepřispěl, buďte první.
VSTOUPIT
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.
Hosting zajišťuje: Stable.cz
Kontakty: Technická podpora | Redakce

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace