Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.
Můj kamarád drak | Pete´s Dragon | 2016
csfd  imdb
US premiéra: 12.08.2016
CZ premiéra: 25.08.2016
režie: David Lowery
hrají: Bryde Dallas Howard, Robert Redford, Karl Urban, Wes Bentley, Craig Hall

Můj kamarád drak: International trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
KarelR

Jako jo, vypadá to hezky, ale do kina se zatím nehrnu. Ne že bych neměl radost z toho, že se na plátně sejdou Robert Redford, Bryce Dallas Howard, Karl Urban a Isiah "Shiiiiiit!" Whitlock. Ba naopak. Ani nejnovější trailer ale neprodává jejich postavy tak dobře, abych věřil v nějaký zajímavý příběh. Prostě se objeví sirotek s drakem, chvíli z toho bude poprask a pak dorazí poctivý happy end. A samozřejmě je to tak v pořádku, už kvůli kreslené předloze. Můj kamarád drak ale zkrátka nijak nevyčnívá a pořád nedokáže strhnout natolik, abych věřili v něco víc než jen rodinný průměr. Na rok 2016 je to zkrátka trochu málo. Ale rád se někdy nechám vyvést z omylu, americké recenze ostatně znějí dost spokojeně.

Můj kamarád drak: Trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Cival

Je to trochu jako film z jiné dekády. Dlouho se všichni potulují po lese, který by zapadl spíš do nějakého standardního seriálu, k tomu nepříliš výrazné děcko, nepříliš slavná Bryce Dallas Howard a nepříliš mladý Robert Redford... no a pak už se odtajňuje dráček. Jeho ukazování je tajnosnubné a díky tomu má materiál celkem atmošku, zároveň je ale vizuální stránka dost laciná. Když si představíte crossover mezi Dračím srdcem, Jak vycvičit draka a Hodným dinosaurem, překvapí vás zároveň, že v roce 2016 nevypadá tahle látka po trikové stránce trochu líp. Na druhou stranu to staromilství funguje, a i když nepůjde o hit, při cílení na malé diváky možná tenhle rodinný klídek svůj smysl najde.

 

Můj kamarád drak: Teaser


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Cival

Podle prvního plakátu jsem si myslel, že jde o levného následníka Hodného dinosaura. Podle první fotky z traileru, že jde o levnou konkurenci letošní Knihy džunglí. No a když jsem si klikl na upoutávku samotnou, vyskočilo na mě poměrně dost oldschoolové a zjevně taky ne kdovíjak nákladné fantasy dobrodružství, které se ale těžko bude prosazovat v těch davech letních naleštěných blockbusterů. Robert Redford potěší, Bryce Dallas Howard bez podpatků taky a vědomí, že hlavní atrakci, totiž dráčka, máme zahalenou tajemstvím, jakbysmet. K hitovosti a silnému vábení je ale zatím daleko...

 

© copyright 2000 - 2021.
Všechna práva vyhrazena.
Hosting zajišťuje: Stable.cz
Kontakty: Technická podpora | Redakce

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace