Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.
Mizerové navždy | Bad Boys for Life | 2020
csfd  imdb  kinobox
US premiéra: 17.01.2020
CZ premiéra: 16.01.2020
režie: Adil El Arbi, Bilall Fallah
hrají: Will Smith, Martin Lawrence, Vanessa Hudgens, Alexander Ludwig, Joe Pantoliano

Mizerové navždy: Trailer 2


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
KarelR

Upřímně... asi se mi o trochu víc líbil první trailer? Tam jsem čekal málo a dostal jsem hodně, tentokrát jsem ale čekal hodně a... není toho zase tolik. Will Smith a Martin Lawrence prostě tlachají o všem možné, prohánějí výstavní Porsche a sem něco vybuchne. Na druhý trailer bych si tu však představoval daleko víc moneyshotů, nějakou expertně snímanou kost, možná vymazlenější přestřelku... ale kde nic tu nic. Pád digitální helikoptéry už dneska někoho nevytrhne a všechno kolem je moc oranžové a málo epické. Začínám tedy pomalu krotit očekávání a doufám, že se pořádně dostane ke slovu sajdkára s rotačákem. Ta mě totiž baví zdaleka nejvíc!

Mizerové navždy: Trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
imf

Jako... je to tam i není. Režírující Bolek a Lolek (jména najdete v záhlaví) sice Bayovu poetiku jen z povzdálí napodobují a oba bratři v hlavních rolích mají víc zářezů na pažbě i v obličeji, ale žánr buddy movies je poslední dobou tak podreprezentovaný, že jak letošní Hobbs a Shaw, tak tahle dvojka jednoduše přijdou k chuti. Osud sice uklidil premiéru na leden, což naznačuje, že tahle bruckheimerovka už nemá tu váhu co kdysi, ale co bychom po šestnácti letech od druhých Mizerů chtěli, že? Tehdy to byl nesmyslně předražený, ale nádherně přepálený akčňák (ne nepodobný Hobbsovi a Shawovi ve snaze nacpat co nejvíc absurdit a akce do jednoho filmu), tentokrát asi pánové trochu zvolní, jakkoliv ukázka naznačuje opak. Proč to nefunguje alespoň za ty vydřené čtyři? Protože je to jen halabala poslepovaná koláž bez hlavy a paty. Nevidíme partnerky, nevidíme záporáka, nevidíme žádný MacGuffin... už proto zatím Bad Boys For Life působí dojmem povinné sleziny, která opráší klišé a moneyshoty z předchozích dílů. Fajn premisa na první meeting, ale od finálního produktu očekávám víc. Tak snad to i dostanu a kampaň se teprve nesměle rozjíždí.

 

 

© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.
Hosting zajišťuje: Stable.cz
Kontakty: Technická podpora | Redakce

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace