Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.
Miami Vice | 2006
csfd  imdb
US premiéra: 28.07.2006
CZ premiéra: 17.08.2006
režie: Michael Mann
hrají: Colin Farrell, Jamie Foxx, Gong Li, Naomie Harris, Ciarán Hinds

Miami Vice: DVD


ikona
Shushika
 

Není snad týdne, kdy by na stránkách MZ nepadl název filmu Miami Vice. O tom, jak moc se nám tenhle biják líbil, případně jak jsme se pro něj postupně rozehřívali a doceňovali jeho kvality, jste již četli mnohem víc, než je zdrávo. Ti, kteří nás poslouchají na dlouhých vlnách, si mohli vyslechnout i rozbor, při němž figurovala i naše externí výpomoc Tetsuo, který nám odkryl další level Mannovy filištínské moudrosti. Přidávat další opěvná slova je tedy zbytečné. Nechceme ve vás vyvolávat dávivý reflex. Miami Vice stojí pevně na svých nohách a kdo nezavítal do kina, může to napravit cestou do půjčovny, kde na něj čeká bonusovou sekcí nevelká, přesto však informačně relativně nadupaná placka. Bez obvyklého plácání a superlativů.

Bonusy jsem všeho všudy tři, ale...: oceňuji, že jsem po vložení disku do mechaniky nemusel na tři hodiny odejít drátkovat parkety, abych se vrátil a přesto na mě stále útočily upoutávky na nějaká podřadná béčka. Na disku je totiž všeho všudy poselství paličům individuálním i organizovaným. Zpět k česky otitulkovaným bonusům. Pokud se vám líbila ústřední melodie filmu, jistě zabrousíte do sekce Nanpoint "In the Air Tonight" Music Video, kde na vás čeká videoklip prokládaný filmovými záběry. Standard. A máte pravdu. Od toho okamžiku už to půjde jen nahoru. Třináctiminutová featuretta Mimami Vice - V utajení vás seznámí se prací tajných agentů. Ti bývalí jsou hezky nasvícení, ze stávajících vidíme jen siluetu. Ale všichni bez výjimky zajímavě mluví o svých motivacích, obavách a úskalích práce. Do toho je občas prostřih na Manna, Foxxe a Farrella, kteří bez dlouhého chození kolem kaše a povinných superlativů jdou přímo k podstatě věci. I na malém prostoru se jim místy daří vytvořit elektrizující atmosféru, kdy plně chápete dosah slov "Agenti mají jen jedno jetí scény. Když to nezvládnou, skončí s kulkou v břiše." Desetiminutový dokument Miami a další místa - Natáčení v exteriérech seznamuje s problémy natáčení "on location" na tak kosmopolitních místech jako je Jižní Amerika a Miami. Když sledujete, jak Mann koncipuje scénu a zasazuje ji do exteriéru, máte chuť se mu zdarma přihlásit do štábu. Není se co divit, že jeho herci se v médiích stále dokola vyznávají z toho, že pro Manna udělají cokoliv. Na jejich místě byste nejednali jinak.

Obraz: 2,35:1
Zvuk: Dolby Digital 5.1 - anglicky, česky
Titulky: české
Cena: 499,-
K mání od: 19. 2. 2007

© copyright 2000 - 2022.
Všechna práva vyhrazena.
Hosting zajišťuje: Stable.cz
Kontakty: Technická podpora | Redakce

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace