Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.
Mezi živly | Elemental | 2023
csfd  imdb  kinobox
US premiéra: 16.06.2023
CZ premiéra: 15.06.2023
režie: Peter Sohn
hrají: Mamoudou Athie, Leah Lewis

Mezi živly: Trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
do_Od

Teaser mě teda nalákal o dost víc než plnohodnotná ukázka. Ale to možná špatně nastavenými očekáváními, která tenhle trailer dost usměrňuje a uvádí na pravou míru. Jinými slovy nás místo odvážného konceptu čeká relativní sázka na jistotu, u které ale ve skutečnosti naopak začínám tušit průvših, protože podobné sázky na jistotu už dneska nikoho příliš nezajímají. Koncept živlů tady sice na první pohled vypadá těžen důkladně, jenže to na poli dvou minut nevede k moc zajímavým ani zábavným situacím s výjimkou možná poslední scény. Celé je to takové moc safe, jak kdyby se tvůrci paradoxně báli odlišit, přitom zrovna to je poselstvím jejich snímku. Třeba bude výsledek lepší než co čtu takhle mezi řádky z traileru, momentálně ale cítím spíš zklamání a rozhodně nemůžu říct, že bych se na to těšil víc než dejme tomu na animovaného Spideyho, nebo dokonce rovněž disneyovský Wish, kde si podle posledníh zpráv zase zazpívá Chris Pine. 

Mezi živly: Teaser


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
do_Od

Nová pixarovka se prezentuje docela cool malým teaserem, z něhož okamžitě chytám Zootopia vibes spolu s nedávnou Netflix romancí Entergalactic rappera Kida Cudiho. I kdyby ale nakonec z Elemental vypadl docela jiný příběh, originálním animákům člověk zpravidla fandí tak či tak, obzvlášť, když se pak tvůrci nebojí kromě nového příběhu i zasazení přijít i s dalšími fresh nápady, kterých jenom v téhle ukázce je hned celá řada, včetně samotného konceptu neukázat hlavní postavu. Obavy tak zatím směřují jen na tvůrčí tým, protože režisér za sebou má jen nevýrazného Hodného dinosaura, a taky na neznámé hlasové obsazení, kdy se bohužel může poprvé výrazně projevit nedávná zpráva, že Disney začal šetřit na dabérech. Necháme se ale překvapit.

© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.
Hosting zajišťuje: Stable.cz
Kontakty: Technická podpora | Redakce

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace