Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.
Mejdan v Las Vegas | What Happens in Vegas | 2008
imdb  kinobox
US premiéra: 09.05.2008
CZ premiéra: 15.05.2008
režie: Tom Vaughan
hrají: Cameron Diaz, Ashton Kutcher, Queen Latifah, Lake Bell, Michelle Krusiec

Mejdan v Las Vegas: Trailer 2


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Cival

Ožrali se u Kolína. Pardon, ve Vegas. My už víme, jak to chodí. Protože... Trailer 1 a Trailer 2 se od sebe v případě středoproudých romantických komedií příliš neliší. Z pochopitelných důvodů. I proto bychom o tuhle ukázku nezavadili, pokud by na trailerové frontě nepanovalo sucho, resp. ticho před příslovečnou bouří, která na nás vysype v následujícím týdnu tolik rozpálených upoutávek, až se z toho seškvaří bulvy a prorazí bubínky. Do té doby si ale musíme vystačit s průměrem. Tentokrát alespoň snaživým. Dvojku Kutcher – Diaz nezačnete ani teď milovat, trailerovým konstruktérům se ale musí přiznat vynalézavost, a to nezanedbatelná. Na začátku vás nemá co překvapit, v druhé půlce se ale docela vtipně hraje s rytmem, takže se ukázka mění v relativně chytlavou směs kopů, pádů, úderů, polibků a výkřiků, které přicházejí v pravidelném tempu, jak podle metronomu. Je to vcelku příjemná změna, která člověka vytrhne z malomyslných vzpomínek na jiné filmy a seriály, jejichž postupy Mejdan ve Vegas variuje a naivně k nim přidává spoře oděnou Cameron a popcorn v trenclích jejího partnera. Stačí. Pokud ano, pak romantické destrukci třikrát zdar.

Mejdan v Las Vegas: Trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Cival

Mr. Hlad v profilu hovoří o „nudné sázce na jistotu“. Už podle hvězdiček můžete pochopit, že tenhle letmý odsudek se díky traileru přeměňuje v odsudek podložený výcucem „toho nejlepšího“ z filmu celého. Samozřejmě, když bych se měl striktně držet pravidel pro výstavbu trailerů, asi bych se na trojhvězdí pro standardní řemeslný výtvor vyškrábal – jenže to by tahle veselá taškařice nesměla otvírat staré rány a transformovat v cosi otravného, co vás bez ustání dloube pod žebra. Nevím, jak to Ashton Kutcher dělá, že si umí vybrat tak dementní náměty (přitom v Něco jako láska dokázal, že si umí uhrát „to své“), ale What Happens in Vegas nebezpečně moc připomíná průsečík jeho dvou předchozích hitů: Líbánek, u nichž snad každá racionální duše řvala bolestí, a Šílenýho rande, v němž se  stejně jako ve „Vegas“ močilo všude možně, jen ne do porcelánových nádob k tomu uzpůsobených. Problém je v tom, že u teenagerské komedie pro náctileté mohl člověk povolit, přivřít obě oči a nechat děcka, ať se baví. Jenže Cameron Diaz není osmnáct, ale málem šestatřicet. Může být v tomhle věku něco trapnějšího, než se tvářit jako třeštiprdlo, které zrovna vylezlo z puberty a teď divočí v postelích i alkoholových oparech? Těžko říct. Cameron by si každopádně měla nejdřív spočítat své vrásky, pak si přečíst scénáře, které jí jsou nadhazovány, a opakovat si motto Genea Kellyho ze Zpívání v dešti „Důstojnost, hlavně důstojnost“. Ne nadarmo se říká, že stárnout se musí umět. S jedním dobrým fórem - o „obyčejném večírku“ s půltuctem krásných brunet - to není tenhle případ.

© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace