V KOSTCE
Šílený nápad udělat z medvídka Pú, Prasátka a dalších roztomilých hrdinů nesmrtelné klasiky A. A. Milneho hororové postavy v laciném slasheru bohužel neskončil s prvním dílem. Bestiální zvířátka z dětské knížky se vrací, aby dál vraždila návštěvníky Stokorcového lesa a přilehlého okolí. Je to o něco povedenější než strašidelně nepovedená jednička, ale ne o tolik, aby se to v očích hororových fandů zcela rehabilitovalo. V některých ohledech to už sice připomíná film a užijete si spoustu krvavých scén, bohužel ani větší rozpočet nedokáže zakrýt fakt, že jde pořád o velmi laciný nezávislý projekt postavený na naprosto nesmyslné zápletce.
CELÁ RECENZE ZDETRAILERY
FOTOGALERIE
O FILMU
Pokračování nízkorozpočtového hororu, v němž místo medíku Medvídek Pú miluje krev.
TOP Diskuze
45Rychle a zběsile: Re-Release Trailer po 25 letech 99Téma: Výpravná fantasy Odyssea míří do kin, zvládne Nolan pokořit miliardu? 33První reakce: Supergirl je prý fajn. A nebojí se být svá 31Ridley Scott se chce vrátit k Vetřelcům 28Spider-Man: Zbrusu nový den: Trailer 2 50Spielbergův Den odhalení kina nezválcoval, na rozdíl od hororů skončí ve ztrátě 15Téma: MovieZone vs. sci-fi od Spielberga aneb je Jurský park lepší než E.T.? 15Sláva: V.I.M. 14Téma: Všechno, co víme o novém Spider-Manovi s Hulkem a Punisherem 12Shrek 5: Teaser 2

