Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.
Marvels | The Marvels | 2023
csfd  imdb  kinobox
US premiéra: 10.11.2023
CZ premiéra: 09.11.2023
režie: Nia DaCosta
hrají: Brie Larson, Samuel L. Jackson, Iman Vellani, Zawe Ashton, Seo Jun Park

Marvels: Final Trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Cival

Příznak totálního zoufalství. Přijde mi už fakt srandovní vytahovat o čtyři roky později zase mrtvé z hrobů. Ano, nenechají je spát a odpočívat, takže Tony Stark a Cap přichází pod příkrovem hnusného nostalgického filtru na pomoc ztracené Marvelce - která se s velkou pompou dočkala holčičí týmovky, ale pohříchu to prakticky nikoho nezajímá. Minimálně podle předprodejů, které jsou hrozivě nízké. Zvrátit to má tahle z poloviny retrospektivní ukázka, která ale zpět k legendám přitahuje opravdu nevěrohodně a bohužel hlavně nenabízí zásadní lákadla, která by značovala, že se nová superhrdinská show může těm citovaným, ikonickým, nezapomenutelným a stále cool rovnat. I když se tu necharismatické báby pořád něčím explodujícím digitálním mlátí po hlavách. Takže... zívačka!  

Marvels: Trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Cival

...a bude se i bollywoodsky tancovat! Ale bude to i dobrej superhrdinskej film? Ne, to si fakt nemyslím. Čtyři hvězdičky pro teaser mi přišly mimo a mimo mi přijde i samotný materiál v tomhle traileru. Orchestrální verze Intergalactic je samozřejmě cool - Beastie Boys se letos díky mnoha angažmá ve filmech a v trailerech dostávají s notným časovým odstupem na popkulturní vrchol - ale zbytek je absolutní komiksová rutina. Z jisté perspektivy je to samozřejmě pochvala, protože ty výjevy a scénky povětšinou nejsou už od prvního letmého pohledu k zblití jako u Ant-Mana 3, Flashe, Shazama 2 nebo Blue Beetla, přesto je zjevné, že půjde o další nášlap do slepé uličky žánru a že z toho propadu tržeb oproti solidní jedničce (vyšponované úspěchem Avengers až k miliardě dolarů) se Disneyho účetním brutálně zamotá hlava. A pro zbytek to bude nejspíš maximálně oddychovka jen lehce nad úrovní produkce Disney+.

Marvels: Teaser


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
do_Od

Boomeři už žhaví klávesnice, jak to s tím Marvel jde do čím dál tím většího kopru, ale já v tomhle případě klidně půjdu proti proudu, protože jakkoli mě seriál Ms. Marvel tolik nebavil, Captain Marvel mi přišla snesitelná až na druhé zhlédnutí, a na Monicu Rambeau nemám názor, tak kombinace těch tří spolu s Jacksonem, kočkama a skákáním po vesmíru mi - kór v takhle střižené a ohudebnělé upoutávce - přijde naprosto v pohodě a vlastně mě to i dost baví. Koncept je fajn, na ladění triků má Marvel necelých sedm měsíců (teaser tady je s nezvykle velkým předstihem), a jestli si to udrží ve finále podobnou náladu, tak se třeba vytáhneme i na ten před-endgameovský marvelovský lehký nadprůměr, jenž má slavné studio v posledních letech takový problém znovu začít strefovat. Uvidíme. Každopádně tady momentálně nevidím důvod k hejtu. Teda jeden vlastně vidím, bohužel...

© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace