Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.
Maniak | Maniac | 2013
csfd  imdb  kinobox
US premiéra: nestanovena
CZ premiéra: 07.02.2013
režie: Franck Khalfoun
hrají: Elijah Wood, America Olivo, Nora Arnezeder, Liane Balban, Morgane Slemp

Maniak: Necenzurovaný trailer 2


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
KarelR

Holy effin' shit. Dobrou chuť, pokud zrovna svačíte, a hodně štěstí tomu jogurtu na cestě zpátky. Tedy alespoň u slabších povah, které za vrchol hrůzy považují parauspávací aktivitu. Maniak totiž vrací do žánrového názvu horor veledůležité slůvko.... horor, a na dvě minuty vás velmi efektivně přiková do křesla. Všudypřítomné psycho, před kterým prostě není úniku, tu krmí jak tíživá atmosféra, tak nespočet brutálních záběrů, v nichž Frodo terorizuje jednu dámičku za druhou. A po šokujícím startu na parkovišti se budete mít hodně na pozoru, odkud se bude zákeřně útočit příště. Už minule to byla jasná pozvánka do kina pro každého, kdo má rád tuhnutí krve v žilách. Po dnešku je návštěva projekce přímo povinností.

Maniak: Necenzurovaný trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Cival

Maso. A velká husťárna. Remake úchylárny Maniac vůbec nevypadá jako ukvapené parazitování na známém názvu, jak jsme se obávali. Uchoval si totiž výtvarnou přepjatost originálu, jeho dryáčnickou násilnost, od níž člověk musí odvracet oči. Prostě naturel původního snímku pošlapán nebyl, došlo akorát k updateu a vytažení látky na výsluní, pryč ze zaprášených regálů videopůjčoven (což nebylo tak těžké, když už všechny zanikly, že ano). Třešinkou je pak obsazení Elijaha Wooda, který si po Sin City připíše do filmografie dalšího luxusního psychouše, s nímž byste nechtěli sdílet ani společnou lavici v rámci kurzu německé filologie pro pokročilé. Sugestivní trailer nám prostě nahrál kruťárnu, která se jeví velmi stylově, byť nelítostným způsobem.

© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.
Hosting zajišťuje: Stable.cz
Kontakty: Technická podpora | Redakce

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace