V KOSTCE
Krvavá psychedelická šílenost, která zábavnou druhou polovinou kompenzuje zoufalou nudu té první. Pro Nicolase Cage se každopádně jedná o po dlouhé době zajímavou roli, již si naplno vychutnává.
CELÁ RECENZE ZDETRAILERY
FOTOGALERIE
O FILMU
Nicolas Cage je se svou kariérou víceméně v hajzlu. Holt když člověk neplatí daně a dluží, kam se podívá, musí kývnout na všechny nabídky, co mu přijdou, ale Mandy by s trochou štěstí nemusela být špatná věc. Děj se bude odehrávat v osmdesátých letech a hlavní hrdina bude Red Miller, zlomený a zoufalý chlap, který je i sakra nebezpečný. A teď i naštvaný, protože náboženská sekta zabila ženu, kvůli které chtěl sekat dobrotu. A on si to s nimi teď chce vyříkat. Režie se ujme Panos Cosmatos, který má na kontě solidní horor Za černou duhou.
TOP Diskuze
189První reakce: Epická Odyssea je Nolanův triumf, kritici nešetří superlativy 60Duna: Část třetí: Trailer 38Mimoni poprvé zklamali, Supergirl je ještě zoufalejší propadák než Morbius 21Nejlepší filmy první poloviny roku aneb 48 tipů, co si pustit 17Víkendový výplach #889 o Halloweenu a dinosaurech 17Odvážná Vaiana je propadák na úrovni Sněhurky, animovaná konkurence se drží 9Téma: Co prozradil trailer na Eggersova Werwulfa aka Vlkodlaka? 7Odvážná Vaiana: Recenze 7Smrtelné zlo: V plamenech: Recenze 7Terminátor 2: Den zúčtování: Re-Release Trailer po 35 letech

