Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.
Madam Web | Madame Web | 2024
csfd  imdb  kinobox
US premiéra: 14.02.2024
CZ premiéra: 14.02.2024
režie: S.J. Clarkson
hrají: Dakota Johnson, Sydney Sweeney, Tahar Rahim, Emma Roberts, Celeste O'Connor

Madam Web: Japonský trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Mr. Hlad

Japonci se rozhodli narvat divákům Madam Web až do krku a to tak, že se vám to nebude líbit. Nebo tedy alespoň mně se to nelíbí. Minutová upoutávka nabídne pár nových záběrů na zmatenou Dakotu Johnson netušící, co že se jí to vlastně děje, a pak rozjede akci. Bohužel způsobem, který člověka nenutí začít se těšit do kina, ale spíš si jít pro sklenici vody, aby se mu z toho všeho nezamotala hlava. A ne, není to proto, že by materiál vypadal tak skvěle. Nová komiksovka ze spider-manovského universa, ve které není Spider-Man, je tu totiž pořád propagovaná s pomocí materiálu připomínajícího televizní pilot. Jen nová upoutávka ještě mnohem divočeji stříhá, až z toho může slabšího diváka začít bolet hlava. Jenže snaha uměle s pomocí střihů vytvořit pocit akce a divokosti nevede k tomu, že by trailer člověka přesvědčil, že tu vzniká něco zajímavého. Spíš působí jako lehká zoufalost, v níž se ukazuje, že materiálu na pořádně našlapanou upoutávku Madam Web asi opravdu moc nabídnout nedokáže.  

Madam Web: Trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Cival

Buďme upřímní: Blíží se další komiksové fiasko! Určitě není fér odsoudit film jen podle traileru, ale... tady asi ani nejde jinak. Do všudypřítomných diskuzí o úpadku, ne-li konci komiksového žánru se totiž studio Sony rozhodlo hodit další granát s marvelovskou visačkou. A vypadá to na kapitální průser - ano, na valentýnský přílet komiksárny jak z roku 1995. Toporné promluvy, záporák s doslova záporným levelem charismatu, směšné kostýmy a bez ladu a skladu odtajňovaná zápletka s pohledy do budoucnosti, která ale nevypadá jak ze Zdrojového kódu, ale spíš jak z frašky Next. A do toho poskakující epigoni Spider-Mana, u nichž nezaujatý divák vůbec nemůže vědět, která bije a jestli je to předzvěst spojení s Tomem Hollandem nebo další parazitický a jaksepatří toporný pokus vnutit převážně mužské cílovce ženské hrdinky. Nefunguje to téměř nikdy a nezafunguje to ani teď, a to ani kasovně, to mi věřte, zvlášť když se zase z klobouku náhodně vytáhla nějaká random ženská režisérka a z dvou sexy potenciálních lákadel jedna sama film neodtáhne a druhá je nalíčená k nepoznání. Zase se tu zkrátka lacině realizoval koncept, který je z prstu vycucaný a evidentně víc myslí na genderové a etnické zastoupení, než aby věděl, jak oslnit atrakcemi a jak v traileru nalákat k nosnému superhrdinskému vyprávění. Těžké meh. 

© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace