Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.
Luca | 2021
csfd  imdb  kinobox
US premiéra: 18.06.2021
CZ premiéra: 17.06.2021
režie: Enrico Casarosa
hrají: Jacob Tremblay, Maya Rudolph, Jack Dylan Grazer, Jim Gaffigan, Marco Barricelli,

Luca: Trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Spooner

Tohle se mi dost líbí. Už dlouho na mě z žádných trailerů nesálala tak neskutečně pohodová prosluněná atmosféra a feeling letních prázdnin jako právě z nové pixarovky Luca. Příběh dvou malých mořských příšerek, které zatouží okusit lidský život, navíc zatím vypadá jako to správně hravé klučičí dobrodružství, jež je umocněné jako vždy nádhernou animací a okouzlujícím prostředí italské vesničky. Trailer to pak dokáže prodat ve správně uvolněnén, nápaditém a správně svěžím duchu. Prostě řemeslně precizní ukázka plná pozitivní energie, u níž jsem měl úsměv od ucha k uchu a zatoužil jsem se podívat do Itálie. Už dlouho mě žádná pixarovka v upoutávkách nebavila víc.

Luca: Teaser


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
do_Od

Letos to zatím na dovolenou v Itálii nevypadá, tak aspoň že tu je Pixar, který doveze Itálii na naše obrazovky. Jeho originální novinka Luca pak sice v prvním teaseru neukazuje to klasické pixarovské kouzlo, které by nás okamžitě nutilo si zapsat datum premiéry do kalendáře a netrpělivě ho vyhlížet, místo toho ale nenápadně naznačuje, že se vydává novým, troufalým směrem, ze kterého by se klidně mohl vyklubat nečekaný hit. Z počátku teaser působí jak animovaná verze Dej mi své jméno, pak se ale dozvídáme, že tu přece jen bude nějaký ten fantasy směr, takže to nakonec začne připomínat spíš třeba filmy jako Frčíme, zatímco si to drží styl Coco. Za mě je to docela sympatická kombinace, takže i když teaseru dávám slabší čtyři hvězdy, něco mi říká, že další ukázka už přijde i s tím kouzlem.

© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace