Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.
Lovec: Zimní válka | The Huntsman: Winter´s War | 2016
csfd  imdb  kinobox
US premiéra: 22.04.2016
CZ premiéra: 21.04.2016
režie: Cedric Nicolas-Troyan
hrají: Chris Hemsworth, Charlize Theron, Emily Blunt, Jessica Chastain, Nick Frost

Lovec: Zimní válka: Trailer 3


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Cival

Tu digitální kostru jsme už glosovali dvakrát: Na zadek si z ní nesednete, audiovizuálně i výtvarným podáním se jeví o řád slabší, než když se do velké hollywoodské anabáze pustil debutující Rupert Sanders. Oproti Sněhurce a lovci to nevypadá tak vyspěle, na druhou stranu, když už v novém (nařachanějším, spoileroidnějším a clekově na maximum vyprodávajícím sebe sama) traileru dojde na nový matroš, rozhodně není výsledek marný. Spíš naopak. Bourneovský skok Thora potěší, jeho ostré rubanice snesou na té minimální ploše i nejpřísnější měřítka, a když i Jessica odhodí svršky, musí se na premiéru těšit nejedno mlsné očko. Nejspíš solidní sequelová práce, nic víc, nic míň.

 

Lovec: Zimní válka: Trailer 2


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Cival

Tak já tomu nerozumím. Jednak se mi tu před očima zhmotňuje hraná verze Frozen, ve které už chybí jen cover Let It Go. Zadruhé mi připadalo, že celou dobu koukám na trailer na pokračování, ve kterém resuscitovali zlou královnu (při vědomí, že sošnější padoušku než Charlize Theron nenajdou), ale do toho se furt brblá, že tohle je prequel, a navíc prosakuje info, že půjde o prequel říznutý sequelem... no aby se v tom prase vyznalo. Každopádně druhý trailer je určitě působivější, i když stále láká na trochu rutinnější a poněkud genericky vyhlížející pohádkovou fantasy, s níž je najednou až příliš triků. Ale zase má skvělou trojici krasavic - hlavně díky nim trailer bez problémů funguje.

Lovec: Zimní válka: Trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
KarelR

Takže sequel. Celkem dlouho se řešilo, jestli bude Huntsman dějově před Sněhurkou nebo po ní, a teď to zní spíš jako ta druhá možnost. Charlize Theron totiž čeká sesterské vzkříšení, které díky bohu nevypadá jako něco z Mocného vládce Oz, a kolem se rozpoutává spousta drobných potyček s charismatickým Hemsworthem a svůdnou Jessicou Chastain. Všechno je tedy na svém místě. A ta písnička k tomu kupodivu sedí, takže tu máme zajímavě vyváženou fantasy, který by mohla být podobně fajn jako její předchůdce. A i kdyby náhodou ne... Charlize a Chrise to tu očividně baví, tak snad nebude úplně nejhůř.

© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace