Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.
Louskáček a čtyři říše | The Nutcracker and the Four Realms | 2018
csfd  imdb  kinobox
US premiéra: 02.11.2018
CZ premiéra: 01.11.2018
režie: Lasse Hallström
hrají: Keira Knightley, Morgan Freeman, Helen Mirren, Richard E. Grant, Mackenzie Foy

Louskáček a čtyři říše: Trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
TedGeorge

Nerozumím tomu, proč Disney znovu adaptuje zrovna tuhle nezáživnou pohádku. Konsternuje mě Keira, která je skvělá herečka, a v Louskáčkovi je nucena mluvit jako afektovaný kastrát přecházející rýmu. Vyloženě mě mrzí, že v Insterstellaru přesná Mackenzie Foy bude hrát v propadáku podzimu (ne-li roku) a zbrzdí jí to v kariérním rozletu. Ne, tady Myšákovi prostě pšenka nepokvete a já tu každým trailerem cítím větší a větší zoufalost studia, které si snad spraví chuť už na Vánoce díky jisté létající chůvě. Pokud ne, tak bych asi někoho zodpovědného z pohádkové divize vyhodil.

Louskáček a čtyři říše: Trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
KarelR

U Disneyho momentálně řeší, proč sakra nikdo nepřišel na Kryštůfka Robina, a už tu máme další hraný biják, co se nedaří prodat. Louskáček vypadá jako průšvih od teaseru, a notně opožděný trailer dojmy moc nenapravuje. Barevnou retro stylizaci, kterou zvládla Emma Watson prodat v Krásce a zvířeti, tu Mackenzie Foy a Keira Knightley nijak zachraňují. Naopak mám pocit, že nikdo moc nevěděl, jak to celé pojmout - není tedy překvapením, že se hodně přetáčelo, a to dokonce s jiným režisérem. Ne, nehledejte tu kreativní drama. Lasse Hallström jen neměl čas vrátit se na plac, takže stál měsíc za kamerou Joe Johnston a pánové si po dohodě rozdělí režisérský kredit. Po výrobní stránce tedy happy end, po finanční a kritické ale pořád čekám průšvih.

Louskáček a čtyři říše: Teaser


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
TedGeorge

Celé to vypadá jako další pokračování Alenky v Říši divů. To je mrzuté, ale Disneyho neradno podceňovat. Vánoční připomínka, že nám moloch polykající Foxy nabídne další hranou adaptaci klasické pohádky, totiž cílí na děti omámené sváteční atmosférou. A byť při tom „cílení“ sází na ten nejprovařenější hudební podklad, docela se mu to daří. Nás samozřejmě rozesměje (v traileru dokonce napsaný) příslib temného přístupu k Louskáčkovi, ale cílovka je v tuto chvíli chycená na udičku. Pojďme tedy spolu doufat, že Keira a Murph z Interstellaru něco nabídnou i náročnějším divákům.

© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace