Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.
Liga spravedlnosti | Justice League | 2017
csfd  imdb  kinobox
US premiéra: 17.11.2017
CZ premiéra: 16.11.2017
režie: Joss Whedon, Zack Snyder
hrají: Ben Affleck, Henry Cavill, Gal Gadot, Ezra Miller, Jason Momoa

Liga spravedlnosti: TV Trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Cival

Zííív. To je ale nůďo. Stará pravda ze světa trailermakerů mluví o tom, že není nic snazšího, než sestříhat z blockbusterového materiálu říznou upoutávku. Máte tu epické výjevy, spoustu akce, požehnaně atrakcí a tolik akce, že když k ní pustíte hlučnou hudbu a řízné zvukové efekty, velmi jednoduše vyvoláte dojem rozmáchlé osudové podívané. Jenže tady to prostě tak nefunguje, protože odevšad se hlásí zelené plátno, bez ustání pomrkává digibordel a postavy co chvíli zatuhnou v nuzných zpomalovačkách, které jsou tak sexy a cool, až by z toho jeden usnul. Oproti Thorově propagaci bída. 

 

Liga spravedlnosti: Trailer 2


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
KarelR

Nádhera. A napodruhé, když víte, že se neběží k epické koláži, je to ještě lepší! Finální trailer Justice League měl být blockbusterovou pumelenicí s kupou akce a rychlých střihů. DC vesmír se ale plnokrevně vrací ke kořenům (ano, po čtyřech filmech...) a jde mu to nečekaně dobře. Zapomeňte na ponuré odbočení v Batman vs. Superman a divočení se Suicide Squad. Justice League navazuje na Muže z oceli a vzpomíná na dobu, kdy se nikam nechvátalo a emoce byly víc než epické duely se spoustou blesků. Tady člověka pošle do kolen jediný úsměv Wonder Woman. A i když je to pořád digifest, který budí spíš strach než vysoká očekávání, v tomhle podání funguje na jedničku s hvězdičkou!

P. S. Jo, jsme děsivá a nekompromisní MarvelZone...

Liga spravedlnosti: Comic-Con trailer 2


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Mr. Hlad

Mě už to vlastně docela sere. Všechny DC věci vypadají stejně. Snyderovy zpomalovačky, přepálené barvy, snaha podbarvit to hudbou, kterou dvanáctileté děti asi považují za drsnou, a do toho tentokrát i podivně působící Flash a nijaký Cyborg. Warneři, kteří možná měli před pár měsíci tendenci začít přemýšlet, že by to šlo celé pojmout jinak, na to po úspěchu Wonder Woman nejspíš kašlou, a tak dostaneme to samé co minule. Jen toho bude trochu víc a Superman dorazí až po hodině. Nebaví mě to. Vím, jak to bude vypadat, co se tam bude dít, a to, že se přidá na velkoleposti, mi fakt nestačí. Jo, upoutávka v rámci možností funguje tak, jak by měla, a chápu, že někdo se začne těšit do kina, já mám ale pocit, že vidím počtvrté úplně to samé. A vzhledem k tomu, že už podruhé jsem toho měl plné zuby, tomu napálím tři hvězdy a budu doufat v zázrak a Whedonovy přetáčky.

Mimochodem čím dál víc mám pocit, že se té přepálené stylizaci budou lidi za deset let smát stejně jako Batmanovi a Robinovi. 

Liga spravedlnosti: Trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Cival

Premiéra je daleko, takže asi jenom tím lze obhájit, proč Snyder neservíruje ty nejepičtější scény a po většinu své upoutávky vábí jen na to, jak se v tmavých a podivně stylizovaných místnostech jeden hrdina řeže s jedním či dvěma padouchy. Tu bitvu nám odtajní asi později, v tom ale problém není. Potíž spíš obnáší nezajímavost celé party, kdy Flashe a Cyborga vlastně ani nevnímáte, Aquaman sice může být cool, ale nemá dost prostoru, a Batman je v Affleckově podání znuděný jak já ve frontě na poště. Wonder Woman je paradoxně tahounkou upoutávky, která je samozřejmě řemeslně v pohodě, její materiál ale kdovíjak neláká. Snyderovská nedůvěra přetrvává.

Liga spravedlnosti: Comic-Con trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Mr. Hlad

Justice League minimálně začne bez Supermana, takže není žádné překvapení, že první záběry lákají hlavně na Bruce Waynea. A protože premiéra je daleko a akční scény jsou nejspíš ve střižně, Comic-Con upoutávka mu dává hodně prostoru. Nějaké ty záblesky akce tu jsou, ale je to především verbovačka ve stylu „musíme zachránit svět, máš čas mi trochu helfnout?“ Budiž. Aquaman vypadá cool, u Flasha si nejsem úplně jistý, protože Ezra Miller je možná dobrý herec, ale sem mi zkrátka moc nesedne a Grant Gustin je v seriálové verzi až příliš OK na to, abych na něj zapomněl po jedné upoutávce. Cyborg pro jistotu nepředvede skoro nic. Ale Affleckovi ta Wayneovská poloha sedí čím dál víc a navíc to vypadá, že u Warnerů pochopili, že osudovost, temnota a hraní si na velkou emocionálně-politicko-psychologickou věc nefungovaly, takže to celé působí na ploše těch necelých tří minut zábavněji a odlehčeněji než celé BvS. I díky tomu tam tu čtvrtou hvězdičku nakonec napálím. I když Flashův a Cyborgův kostým by to chtělo trošku vylepšit, vypadají jak z Lega.  

© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace