Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.
Liga spravedlnosti Zacka Snydera | Zack Snyder´s Justice League | 2021
csfd  imdb
US premiéra: 18.03.2021
CZ premiéra: 18.03.2021
režie: Zack Snyder
hrají: Henry Cavill, Ben Affleck, Gal Gadot, Jason Momoa, Ezra Miller

Liga spravedlnosti Zacka Snydera: Final Trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
do_Od

Poměr stran je šílený, opakované záběry z Batman vs. Superman plus opětovná sázka na extrémní zpomalovačky vysvětlují, kde se vzala ta čtyřhodinová stopáž, a digifest by potřeboval ještě trochu učesat. Naprosto tak chápu výtky, které k tomu filmu budou putovat ještě předtím, než se na něj někdo v nové podobě podívá. Jednoduše není pro všechny. Na druhou stranu se mi zamlouvá, že film bude zcela zřejmě dávat daleko větší prostor každé postavě, včetně záporáků. Snyder zároveň rozšíří svůj vesmír o nové postavy (Martian Manhunter), fanouškům dopřeje tunu komiksových easter eggů (černý oblek, Joker jako good guy) a z filmu kompletně zmizí ten odporný rudý filtr, se kterým šel do kin, takže se vrátí původní estetika. Je to samozřejmě furt megalomanská snaha narvat do jednoho filmu asi deset dalších, což může ve výsledku udělat ze SnyderCutu nesnesitelný guláš i pro lidi, kteří mu jinak fandí. Mně osobně už ale zjevně není pomoci, protože naprosto upřímně si ten představený materiál dost užívám a už se vlastně těším, až si před premiérou dám maraton i všech ostatních předchozích DC filmů. Ale je mi jasné, že jsem v menšině.

Liga spravedlnosti Zacka Snydera: Trailer 2


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Cival

Šaráda pokračuje. Snyderofily dychtivě očekávaný trailer museli Warneři stáhnout kvůli právům na hudbu z oficiálních kanálů a zůstal jen v rebelských končinách z kategorie MovieZone, teď s ním ale vyrukovali znovu - a v podstatě ve stejné podobě, kterou odlišuje jen černobílé podání. Zack Snyder se totiž noří dál a víc do mokřin svého narcismu a přesvědčení o své důležitosti, pročež už deklaruje, že nejvíc by obnovená Liga spravedlnosti oslnila jako černobílý dvojfilm pro IMAX! Fatálnost příběhu má tedy podtrhnout i tohle ultratemné pojetí, které z nevábně vyhlížejícího matroše dělá ještě nepřehlednější podivnost. Snyderovi nohsledi ať si mě klidně umlátí, ale tohle je fakt už nějaká parodie, buď z komedie Woodyho Allena o hollywoodském zákulisí nebo Kazmova první světová trefa. Mimochodem pocit, že oslnivý černobílý biják vznikne tak, že se barevný film zbaví barev, mi přišel mimo i u Parazita, Logana a Šíleného Maxe. A ti vypadali původně o x levelů líp...

Update: HBO vydalo i barevnou ukázku. Vypadá líp než černobílá, promo zmatení je ale dokonalé. 

Liga spravedlnosti Zacka Snydera: Trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
imf

Klasická snyderovská symfonie zpomalovaček, podtržená songem, který stopáž traileru napaluje někam k 244 minutám, tj. přesně tam, kde nás chce božský Zack mít. Vypadá to temně, vypadá to osudově a vypadá to... furt stejně. I když v tomhle donkichotském souboji s estabilishmentem zvráceně fandím oběma stranám, tohle může skutečně přesvědčit jen lidi masturbující u náhodně generovaných CGI gejzírů a samozřejmě markeťáky z Warnerů, co chtějí všechno na MAX a z nějakého důvodu už podruhé Snyderovi svěřili budoucnost svých výplatních pásek. Američani mají trefné rčení: Fool me once, shame on you. Fool me twice, shame on me. Kdo se nechá nachytat podruhé, nechť ráčí rovnou do diskuze, aby nám přednesl své evangelium. Já tam budu ready kopat za nevěřící Tomáše. Dvě hvězdičky za úvodní loga HBO MAX a WB MAX (vše na MAX, to miluju).

© copyright 2000 - 2021.
Všechna práva vyhrazena.
Hosting zajišťuje: Stable.cz
Kontakty: Technická podpora | Redakce

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se na MovieZone zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace