Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.
Léto s gentlemanem | 2019
csfd  
US premiéra: nestanovena
CZ premiéra: 14.02.2019
režie: Jiří Adamec
hrají: Jaromír Hanzlík, Alena Antalová, Igor Bareš, Lucie Vondráčková, Ivana Chýlková

Léto s gentlemanem: Trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
KarelR

Nový rok vždycky znamená novou naději, že se přiřítí kupa dobrých českých filmů. Lokální filmaři ale na tenhle "restart" kašlou a hned zkraje ledna do nás perou další náhodný generátor záběrů, který v naší kotlině vychází pod označením trailer. Léto s gentlemanem už se v prosinci představilo v teaseru, jenž precizně symbolizoval pojem vzduchoprázdno, takže nemůžeme říct, že jsme nebyli varování. Trailer je ale vyloženě uspávací nadstavbou, jejíž pokusy o humor (hřbitov, hospoda) vyvolávají jen bolest a trapné ticho. To ani Hanzlíkův velký comeback (který si Hanzlík sám napsal...) nemůže vypadat jako fajnová oddechovka? K čertu s tím a vážně doufám, že do téhle valentýnské pasti spadnou maximálně Rimsy s Hladem.

Léto s gentlemanem: Teaser


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Cival

Jiří Adamec dělal před dvaceti lety Nováky, před patnácti lety Pojišťovnu štěstí a před pěti Cesty domů. Takže seriálové peklo na pekle. Těžko ho ze sebe může sedmdesátiletý matador, lapený do téhle pasti estrád a lobotomických seriálů, najednou setřást a naservírovat plně současný film. Hanzlíkova milostná epopej (psal i scénář, achjo), mnoho dekád po Létu s kovbojem, je proto přesně tak audiovizuálně mdlá a ideově prázdná, jak byste čekali. A mimo televizní obrazovky v obývácích babiček v podstatě nemá co pohledávat. Je to jen směs kýčovitých momentů (to jásání v autě s roztaženýma rukama opravdu nevyšlo z módy), na níž je zajímavé snad jen klasický postup českých filmařů, že sedmdesátníkovi pošlou do náruče o čtvrt století mladší paní.

 

© copyright 2000 - 2022.
Všechna práva vyhrazena.
Hosting zajišťuje: Stable.cz
Kontakty: Technická podpora | Redakce

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace