Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.
Kůže, kterou nosím | The Skin I Live In | 2011
csfd  imdb
US premiéra: 14.10.2011
CZ premiéra: 08.09.2011
režie: Pedro Almodóvar
hrají: Antonio Banderas, Elena Anaya, Marisa Paredes, Blanca Suárez

Kůže, kterou nosím: Trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Cival

Almodóvar už několik filmů silně nudí. Tentokrát provedl poměrně výraznou žánrovou otočku, u níž si divák nemůže být úplně jistý, jestli sleduje jeho další vyprávění o údělu žen, tentokrát silně fetišistické, nebo rovnou třeba nějakou španělskou variaci na SAW. Trailer zneklidňuje, materiál působí lehce úchylně, Antonio Banderas stárne, ale nic z toho nedonutí se na film vyloženě těšit. Hudební klokot se změní ve stereotyp a bezobsažné mezititulky vás rozhodně k obrazovce nepřikovají. Trochu jsem doufal, že plnohodnotný trailer změní náš vztah k filmu a vyžene někoho do kina. Doufal jsem marně, recenze shánějte v jiných mediálních zákoutích…

Pod možností Stáhnout jsou HD verze amerického traileru.

Kůže, kterou nosím: Teaser


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Cival

A co je sakra tohle? Bizarní střípek filmu, který nefunguje ani jako primitivní oznámení? Odraz lenosti, kdy není zájem vykoumat cokoliv nosnějšího? Nebo prostě jen výraz absolutního sebevědomí, kdy Pedro Almodóvar, studio i najatí marketéři ví, že španělský režisér je tak silnou značkou, že se jeho filmy prodávají samy? Přikláněl bych se k poslední variantě. Oscarový Pedro má předplacené místo na všech velkých festivalech, a i když poslední roky tak trochu vaří z navoněné vody a nudí (klidně mě bijte), pozici má takovou, že nejen ve Varech bude kolem jakéhokoliv jeho dalšího snímku vždycky velký humbuk. Přesto by bylo fajn, kdyby první video z něj divákovi něco dalo. Tenhle střípek ale ukazuje jen stárnoucího Antonia Banderase a zuřící ženu po plastické operaci, za níž je přilepena jediná podstatná informace: Nový film se blíží. Možná je ale lepší, si to takhle přečíst, a ne kvůli tomu klikat na tlačítko Přehrát.

© copyright 2000 - 2023.
Všechna práva vyhrazena.
Hosting zajišťuje: Stable.cz
Kontakty: Technická podpora | Redakce

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace