Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.
Krvavý Johann | 2024
csfd  
US premiéra: nestanovena
CZ premiéra: 11.01.2024
režie: Jakub Krumpoch
hrají: Marek Hollý, Jiří Ployhar ml., Roman Zach, Jana Bernášková, Lenka Vlasáková

Krvavý Johann: Trailer 2


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Jokolo

Skrze brakové horory dělané na koleni s minimálním rozpočtem a maximálním nadšením se na vrchol prodralo mnoho kultovních tvůrců. S takovouhle ukázkou to ale bude cesta trnitá. Polonahá Jana Bernášková se tu sice láduje syrovými játry, což je věc, jež by jistě prospěla naprosto každému traileru. Jinak se ale nadšenecký počin adaptující historickou klasiku v kombinaci s knihami Kotlety a Sněgonové nese v povážlivě seriózním duchu, který se snaží prodávat zejména hororový aspekt díla. Což je škoda, neb se tím ztrácí právě ona brakovitost, která by mohla do kin fandy žánru přilákat. Naopak tím vyniká to, že na place se počítala každá koruna. Nemluvě o tom, že tu naprosto absentuje humor, tvořící velkou část filmu. Takovýmhle počinům chceme fandit, s údernějším a odlehčenějším trailerem by to ale bylo mnohem snazší.

Krvavý Johann: Trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
imf

Dali byste si Kotletu. Žánrově krvavou, středně propečenou, s broskví a vajíčkem nahoře, tak jako v těch nejhorších gastrohororech devadesátých let? Krvavý Johann na motivy povídek úspěšného brakového hitmakera Franty Kotlety se pokouší být něčím v Česku málokdy vídaným - žánrovou juchanicí, co kráčí ve stínech Bladea nebo Hellboye. Nebo by tedy chtěla. Dokud postaví mlčí a trailer poctivě odtikává střih za střihem, daří se udržet iluzi naživu, pokud přimhouříte oko nad povědomými kulisami a nedostatkem peněz. Jenže pak se začne zuřivě deklamovat a je z toho opět jen ochotničení, které ambicemi i nápady přeskočil už před třiceti lety Brabcův Krvavý román. Na rozdíl od něj se tady Johann bere smrtelně vážně a na to se v kinech nezřídkakdy umírá. #Pray4Rimsy

P.S. Dvě hvězdičky sedí a střihač si zaslouží fidorku.

© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace