Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.
Kruhy | Rings | 2017
csfd  imdb  kinobox
US premiéra: 03.02.2017
CZ premiéra: 02.02.2017
režie: F. Jaiver Gutiérrez
hrají: Matilda Lutz, Johnny Galecki, Alex Roe, Aimee Teegarden, Laura Wiggins

Kruhy: Trailer 2


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Cival

Přístup k druhé upoutávce je rozhodně rozumný. Nic složitého, žádná košatá mytologie, ale úderná minutka nachystaná k promování v televizi i na webu, která velmi efektně tlačí do popředí nejproslulejší symbol téhle značky: Nebohou černovlásku Samaru. Zatímco ve Verbinskiho superúspěšné jedničce bylo její lezení z televize šokujícím překvápkem, tady se vydává Samara na špacír co chvíli. I díky tomu je ale ukázka bezproblémově atraktivní.

Kruhy: Trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Cival

Nikdy jsem nebyl ctitelem superúspěšného amerického remakeu, který na dlouhé roky naučil hollywoodské filmaře inspirovat se bubáčinami z asijského kontinentu, nebraly mě ale ani originály. Pořád nicméně vidím, že Verbinskiho Kruh byl o level výš než tahle nastavovaná kaše, jejíž strůjci si uvědomili, že tuhle značku ještě úplně nevydojili... a tak se jí pokusí po letech zase ždímat. V paměti ji má kdekdo, nové uchopení ale působí až příliš druhořadě, než abyste zavětřili nový hit. Trailer sice není marný, ale působivost nahání hodně samoúčelně, vršením odporností, které by se měly ošklivě zařezávat do podvědomí. V klipu to zabírat může, vycizelovanou žánrovku z toho ovšem lze odtušit jen těžko.

© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace