Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.
Králíček Petr | Peter Rabbit | 2018
csfd  imdb  kinobox
US premiéra: 09.02.2018
CZ premiéra: 22.03.2018
režie: Will Gluck
hrají: James Corden, Daisy Ridley, Margot Robbie, Rose Byrne, Domhnall Gleeson

Králíček Petr: Trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
KarelR

Ze začátku jsem se Králíčku Petrovi extra nebránil, ale teď už začíná být jasné, že cílí jen na nejmladší diváky. Zatímco třeba Paddington umí být roztomilý a zároveň udržet při vědomí i rodiče, tady se nám líhne farmářská zhůvěřilost, v níž Domhnall Gleeson akorát zápasí s digikrálíky, kteří se očividně vyznají v elektřině. Hnidopišství? Určitě. Právě tyhle myšlenky ale člověka pronásledují, když se jinak nemá co chytit a stráví celou upoutávku tím, že doufá ve svůdnou scénu s Rose Byrne. Na tu ale logicky dojít nemůže, takže pokud nejste hodně tolerantní rodič, ruce pryč!

Komentáře

  • Do této diskuze ještě nikdo nepřispěl, buďte první.
VSTOUPIT

Králíček Petr: International trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
TedGeorge

Sony je vážně neskutečně v řiti. Dobrá, nejsem cílovka, ale to si studio vážně myslí, že na tohle budou chodit do kin davy lidí? Přitom je vidět, že si na řemeslné stránce dáli záležet. Zvířátka jsou docela kvalitně naanimovaná, Londýn působí správě "metropolitně", a i to obsazení má něco do sebe (Rose Byrne je výborná všude, co si budeme povídat). Jenomže co naplat, příběhový mix Fantastického pana Lišáka, galantního prasátka Babe a Slepičího úletu nemá co nabídnout ani na ploše dvou minut, natož v přítmí kinosálu. Marně teď přemýšlím, kdo z redakce MovieZone půjde na film do kina.

pozn. redakce: Tak to je snad jasný, že Rimsy!!!

Komentáře

  • Do této diskuze ještě nikdo nepřispěl, buďte první.
VSTOUPIT

Králíček Petr: Teaser


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
KarelR

Tak nějak automaticky jsem čekal peklo, druhá půlka traileru je ale překvapivě fajn. Ne, rozhodně se na Králíčka Petra nepohrnu do kina - přeci Rimsymu nepolezu do zelí. To, co působilo jako animák třetí cenové, mi ale začíná připomínat Paddingtona, což vůbec není špatná vizitka. Britové jako by se na svoje knižní stříbro odmítali vykašlat. A tak dostala solidní péči i kupa zvířat, která si udělají kalbu v baráku Domhnalla Gleesona. Jak říkám, ve finále je to celé zábavnější, než by se papírově mohlo zdát. Dávám tedy opatrný palec nahoru a doufám, že naše recenzentská kapacita vytasí alespoň 6/10.

© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace