Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.
Král | The King | 2019
csfd  imdb  kinobox
US premiéra: nestanovena
CZ premiéra: nestanovena
režie: David Michod
hrají: Timothée Chalamet, Sean Harris, Ben Mendelsohn, Joel Edgerton, Robert Pattinson

Král: Trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
TedGeorge

Já myslím že se shodneme alespoň na tom, že nás do konce roku kromě Irishmana nečeká zajímavější biják z dílny Netflixu (dobrá, Manželská historie bude také stát za to). Timothée Chalamet hraje krále jako král, režisér David Michod je každým filmem lepší a Netflix investoval dostatek peněz, aby to celé vypadalo naprosto úžasně. Akorát se trochu bojím, že fanoušci očekávající dalšího Outlaw Kinga budou při netflixovské premiéře trochu zklamaní. Trailer nejspíš klame tělem a místo blockbusteru s happy endem nás čeká temná exkurze do dějin, ve kterých britský panovník Jindřich V. táhnul Francií a nechával za sebou jenom spoušť.

 

Král: Teaser


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Cival

Vypadá to na nejlepší netflixovku letošního roku - při vší úctě ke Scorsesemu. The King má skvělý teaser, který nás tlačí do drsného středověku, a může se chlubit velkolepou, ale i správně zašpiněnou výpravou i velmi syrovým materiálem, v němž ani ti největší hezouni současného hollywoodského nebe nepůsobí jako modelové navlečení do rytířské zbroje kvůli karnevalu. Ridley Scott by při pohledu na ten audiovizuál zaplesal, a i když by byl nepochybně velkolepější a víc se opájel západy slunce nebo pompézními trikovými výjevy, jednoho ze svých následníků by pochválit mohl. David Michôd si skrze Rovera a Království zvěrstev sestavil zjevně úzký kruh spolupracovníků a oblíbených tváří a v téhle historické řežbě by se mu to mohlo snad poprvé vyplatit i ve větší než jen festivalové míře. Nejen kvůli tomu, že dramatizuje osudy velmi populárního a umělci oblíbeného Jindřicha V...

© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace