Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.
Král Artuš: Legenda o meči | King Arthur: Legend of the Sword | 2017
csfd  imdb  kinobox
US premiéra: 12.05.2017
CZ premiéra: 11.05.2017
režie: Guy Ritchie
hrají: Charlie Hunnam, Jude Law, Àstrid Bergès-Frisbey, Djimon Hounsou, Eric Bana

Král Artuš: Legenda o meči: Trailer 3


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Cival

Na mě to po trailerové stránce pořád funguje. V samostatné upoutávce se sice pravidelně střídají momenty, které jsou bez debat kulervoucí, s těmi, jež vypadají nuzně a podivně, celkově je to ale furt poměrně nabušené lákadlo na fantasy, která by mohla mít slušný náboj a svojský ksicht. Pořád nechápu, proč taková hrdinská podívaná musí být zbavena veškerých barev a proč se musí až tolik utápět v digitálních kejklích, ale celkově mi to prostě přijde zajímavější projekt než jiné čerstvé pokusy tohohle žánru, než všelijaké Narnie i Percy Jacksonové, i než poslední filmy Guye Ritchieho samotného.  

Král Artuš: Legenda o meči: Trailer 2


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
KarelR

Ano, tradiční výkřik "Proč ta kampaň takhle nezačala?!" platí i pro Krále Artuše. Z Ritchieho novinky se dávno vyklubal černý kůň léta, jenž se vlně Hry o trůny asi moc nesveze, alespoň má ale tuhle upoutávku. Kdyby se ihned rozletěla do všech kin, věřím, že by film ještě mohl uspět. Reálně ale silný finiš Warnerům mnoho nepřinese, protože se většina lidí se dávno rozhodla, jestli je tahle inkarnace slavného mýtu bere nebo ne. Za sebe říkám, že jsem (co se týče výsledku) pořád hodně opatrný - v tomhle směru trailer dvakrát přesvědčivý není. Pokud mám ale řešit jen videoklipové lákání, tak je to prostě nářez, z něhož nešlo vykřesat o moc víc. Kéž by se v Pána prstenů na steroidech proměnil i samotný film!

Král Artuš: Legenda o meči: Trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
KarelR

Hm... no... ne? Už první trailer Krále Artuše se mi moc nelíbil, dneska jsem ho ale znova viděl v kině a vlastně mi přišel celkem fajn. Guy Ritchie tak pro jistotu zaútočil druhým, který je prostě o level horší a vrací mě k názoru, že to bude rádoby stylový šedý guláš z ranku Sedmého syna. Rád se samozřejmě budu mýlit - prvotřídní syrová fantasy je vždycky balzámem na duši. Rozjezd nové ságy o Kulatém stolu se ale divně potácí mezi špinavou žánrovkou a přepálenou fantasmagorií, aniž by se pokusil rozhodnout, čím chce být víc. Třeba si to v kině sedne a bude z toho netradiční žánrová trefa. Do nadšených prvních reakcí se ale do kina těšit nehodlám.

Král Artuš: Legenda o meči: Comic-Con trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Mr. Hlad

Tohle smrdí propadákem. Ale možná i zajímavým filmem, uvidíme za pár měsíců. Guy Ritchie svůj styl nezapře, ale to, jestli se hodí do fantasy s obřími slony a magií stejně jako do filmů, v nichž Vinnie Jones mlátí lidi dveřmi od auta, si musí každý rozmyslet sám. Každopádně na Artušovi je evidentní, že se chce svézt na popularitě seriálové Hry o trůny a Vikingů, což asi vadí málokomu. Sám za sebe musím říct, že i ten střih traileru a práce s hudbou a zvuky mě vlastně celkem baví, ale nevidím tam pořád nic, co by z  Artuše udělalo filmovou událost. Kdo chce legendu, zůstane nejspíš u Excaliburu. Kdo Pána prstenů z Anglie, ten kvůli tomuhle od Petera Jacksona neuteče. Netvrdím, že to bude blbý film. Ale bude to chtít ještě dost přesvědčování, abych se začal skutečně těšit. Zatím to je taková polovičatá práce, jejíž tvůrci buď chytře klamou tělem, nebo neví, co jak svoje dílo prodat. Doufám v tu první variantu.  

© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace