Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.
Kostlivec | The Boogeyman | 2023
csfd  imdb  kinobox
US premiéra: 02.06.2023
CZ premiéra: 08.06.2023
režie: Rob Savage
hrají: Sophie Thatcher, Chris Messina, David Dastmalchian, Marin Ireland

Kostlivec: Trailer 2


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
k0C0UR

Snad to klapne. Téma strašáka pod postelí rozvedené zkušeným Stephenem Kingem se v knižní podobě těší velké oblibě a respektu, filmová adaptace ale zdá se trochu ubírá na teroru a zatím se tváří jako takový tradiční horor s lekačkami, bubákem a odhodlaným rodičem, který se snaží zachránit své děti. Z tohohle pohledu tak Kostlivec vlastně kopíruje zápletku hromady podobných a ne zase tak starých kousků, přičemž kromě renomovaného autora předlohy nenabízí vlastně moc důvodů, proč by tohle mělo být lepší nebo podnětnější než ta žánrová konkurence. Ale třeba se stane zázrak.

Kostlivec: Trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
do_Od

Hezký, ale že by z toho koukal horor roku, to asi úplně ne. Téma strašáka pod postelí rozvedené zkušeným Stephenem Kingem se v knižní podobě těší velké oblibě a respektu, filmová adaptace ale zdá se trochu ubírá na teroru a zatím se tváří jako takový tradiční horor s lekačkami, bubákem a odhodlaným rodičem, který se snaží zachránit své děti. Z tohohle pohledu tak Kostlivec vlastně kopíruje zápletku hromady podobných a ne zase tak starých kousků, přičemž kromě renomovaného autora předlohy nenabízí vlastně moc důvodů, proč by tohle mělo být lepší nebo podnětnější než ta žánrová konkurence. Alespoň soudě dle traileru, ve skutečnosti se z toho třeba za pár měsíců všichni posadíme na zadek, momentálně bych si na to ale nevsadil, což je vlastně jediný výraznější zápor jinak solidní upoutávky.

© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace