Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.
Konečná | The Last Stand | 2013
csfd  imdb
US premiéra: 18.01.2013
CZ premiéra: 07.02.2013
režie: Jee-woon Kim
hrají: Arnold Schwarzenegger, Peter Stormare, Rodrigo Santoro, Jaimie Alexander, Forest Whitaker

Konečná: Necenzurovaný trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Mr. Hlad

Arnold? Check. Hlášky? Check. Odvážný režisér? Check. Nepřehlédnutelní herci ve vedlejších rolích? Check. Kulomet? Check. Téměř vše podstatné pro akční jízdu jara 2013 už trailery na Konečnou představili. Téměř. Chybělo jen veselé násilí, ale i to už si teď můžeme odškrtnout, protože nejnovější trailer se rozhodl vsadit na krev, střelbu a veselé piškuntálie, které můžete vidět jen ve filmu s mužem, který donedávna šéfoval Kalifornii. Třeba auto, co se chová trochu jako skateboard, sympatického Johnnyho Knoxvilla (kdy naposledy nebyl na kulku?) nebo konečně odpověď na otázku, která trápí fandy žánru odjakživa - co s lidským tělem udělá zásah světlicí? Honičky, přestřelky, hlášky, charisma, řízná hudba a nadhled smíchané přesně do takového koktejlu, který má moc oživovat kariéry.

Konečná: Trailer 2


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
KarelR

You never know! Kdo ale moc dobře ví, je střihač tohohle traileru. Protože jestli nás chtěl nahnat do kina na moderní CIA thriller, který se v půlce zlomí v old-school vybíjenou ve westernovém stylu, povedlo se mu to bezezbytku. The Last Stand i z druhé upoutávky vypadá jako snový comeback největšího akčního hrdiny, ve kterém se nebude šetřit cool záběry, nápaditou akcí a vynikajícími hláškami. Arnieho dikce je sice o něco pomalejší, než byste doufali (trailer vždycky musí chvíli počkat, než guvernátor domluví). Jakmile ale dojde na one-linery, pistole a automobilové hrátky, všechno je zpátky při starém. Poslední třetina upoutávky se navíc veze na geniálně zvoleném hudebním podkresu, který vás bude nutit znovu a znovu klikat na tlačítko přehrát. Toť ten pravý důvod, proč se "jen" silně nadprůměrný trailer vyškrábal k pěti hvězdám. Zkrátka chcete víc a víc a... mohli byste mě na dvě minutky omluvit?

Konečná: Trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
duro

Sánka dole, šéfe! Člověk by čekal, že si dá Arnold na sólový rozjezd něco menšího, komornějšího, usedlejšího, aby se mu hned zkraje nerozsypaly klouby. „Moderní western uvedený v lednovém termínu“ rozhodně nezní jako něco, co by mělo fanouškům akce vypálit bulvy. Tedy, ne že by se na nás vyřítil epos o rozmachu Pravdivých lží. Ale takovou porci akce asi čekal málokdo. Srandovně uchopená brokovnice, kulomet, poletující auta, exploze, pluh na policajty... tak to vypadá na poctivou žánrovku. Ke všemu Arnold cedí hlášky jak na běžícím pásu – ty očekávané stařecké, ale pořád umí prodat i ty drsňácké. Navíc z něj ani vysoká politika nedokázala vytlouct ten nezaměnitelný přízvuk. Trailer není z řemeslného hlediska nič převratného, ale funguje bezvadně. Dorost se tomu asi bude posmívat, ale srdce oldschoolera plesá a slzy jsou na krajíčku.

Link pod Stáhnout vede na Apple stream.

© copyright 2000 - 2023.
Všechna práva vyhrazena.
Hosting zajišťuje: Stable.cz
Kontakty: Technická podpora | Redakce

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace